İdoller

Jimin (BTS) Hakkında Bilinmesi Gerekenler

BTS'ten Jimin hakkında bonuslar

BTS üyesi Jimin hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir öğrenmeye hazır mısın? Jimin hakkında öğrenmek istediğin her detay burada! Jimin’in nerede okuduğu, Jimin’in bir kızda aradığı tüm özellikler, Jimin’in sloganı, Jimin’in rol modelleri, Jimin’in önceden neler yaptığı ve diğer üyelerin Jimin hakkında neler söylediği gibi bilgileri senin için derledik. Haydi BTS yakışıklısı Jimin’i sen de daha yakından tanı!

Sahne adı: Jimin
Gerçek adı: Park Ji Min
Pozisyonu: Vokal, dansçı
Doğum günü: 13 Ekim 1995
Burcu: Terazi
Çin Burcu: Domuz
Boyu: 1.73
Kilosu: 61
Kan grubu: A
Doğum yeri: Busan

Jimin hakkında detaylar:

BTS üyesi Jimin hakkında detaylar
BTS – Jimin (Park Ji Min) hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar

  #   Busan, Güney Kore’de doğdu.

  #   Eğitim: Busan Lisesi, Global Cyber ​​Üniversitesi

  #   Çıkışlarından önce modern dans dalında Busan Sanat Lisesi’ne girdi, ama daha sonra V ile beraber Kore Sanat Lisesi’ne geçiş yaptılar.

  #   BTS’e katılan son üye.

  #   En sevdiği renkler mavi ve siyah.

  #   En sevdiği sayı 3.

  #   Takma adı “Mang-gae pirinç keki.”

  #   Jimin’in sloganı:

Daha fazla yapamayana kadar denemeye devam edelim.

  #   Eskiden kendisini şişman olarak görüyordu.

  #   Şişmanladığında depresyona girmişti ama Jin sayesinde bu depresyonu atlattı. Şimdi düzenli ve sağlıklı yemek yiyerek formunu koruyor.

  #   En sevdiği yiyecekler: Domuz, ördek, tavuk ve meyve.

  #   Güneşli ve serin havaları seviyor.

  #   Etkileyici karın kaslarına sahip.

Mutluluk için gerekli 3 şartım var: Sevgi, para ve sahne.

Jimin

  #   Grup arkadaşlarına şakayla karışık vurarak sevgisini gösteriyor.

  #   Nerede olursa olsun müziği duyduğu an dans etmeye başlar.

  #   Müzik dinlerken kulaklık takmayı sever.

  #   ‘Rain’ performansı izledikten sonra şarkıcılığa ilgi duymaya başladı.

  #   Bir keresinde söz yazıp Suga’ya vermişti. Suga, “Bu sözleri sen mi yazdın?!” diye sormuş (sözler bir çocuk şarkısı gibiymiş) ve sözleri tekrar yazmasını istemişti. Jimin sözleri düzeltmiş ama bu düzeltmelere rağmen Suga beğenmemiş vaziyette ki Jimin’in sözlerini hâlâ hiç kullanmamış.


Jimin hakkında bilinmesi gerekenler

Jimin hakkında merak edilenler, BTS üyesi Jimin'in özellikleri
BTS – Park Ji Min (Jimin) hakkında bilinmesi gerekenler – Jimin’in özellikleri – Jimin’in bilinmeyen yönleri

  #   Jimin’in rol modelleri: Rain, Taeyang (Bigbang) ve Chris Brown.

  #   En çok gözlerinin etkileyici olduğunu düşünüyor.

  #   ‘No More Dream’ performansında diğer üyeleri tekmelediği için üzgün.

  #   Çizgi roman okumayı sever. Çizgi romanların onu çok etkilediğini belirtiyor.

  #   Jimin, SHINee’den Teamin, EXO’dan Kai, VIXX’den Ravi, Wanna One’dan Sungwon ve HOTSHOT’tan Timoteo ile yakın arkadaş.

  #   Taemin (SHINee), solo albümünde Kai (EXO) ve Jimin (BTS) ile işbirliği yapmak istediğini söyledi.

İdeal randevum bankta oturup beraber bir şeyler içmek ve kırlarda ele ele tutuşarak yürümek olurdu.

Jimin

  #   Kendi sorunlarını kendisi çözer. Eğer çözemezse, o sorunu V ile paylaşır ve tavsiyesini ister.

  #   10 yıl içinde, sahneden keyif almayı bilen havalı bir şarkıcı olmak istiyor.

  #   Yurtta mutfaktan sorumlu.

  #   Diğer üyelerden çalmak istedikleri şeyler: RM’in boyu, V’nin yeteneği ve bakışları, J-Hope’un temizliği, Suga’nın farklı konulardaki bilgisi.

  #   Para Jimin için önemlidir.

  #   Görünüş olarak sıralama yapması istendiğinde Jungkook’un onu sonuncu sıraya koyması Jimin’in kalbini biraz kırmış.

İdeal kız tipim benden daha küçük olan hoş ve sevimli bir kız.

Jimin

  #   Jungkook kız olsaydı onunla çıkabileceğini söylüyor.

  #   Koreografi yaparken eyeliner kullanması gerektiğini düşünüyor, aksi halde güçlü ifadeler gösteremeyeceğini ve utanacağını belirtiyor.

  #   Jin, çıkışlarından beri en çok değişen üye olarak Jimin’i seçti.

  #   Jimin’in hobileri: Roman okumak, saatlerce telefonda konuşmak, arkadaşlarla takılmak.

  #   Beğendiği 3 şey: Jeonggukkie, performans, dikkat çekiş.

  #   Hoşlanmadığı 3 şey: V, Jin, Suga.

  #   Jimin, “Yılın En İyi 100 Yakışıklı Yüzü” listesinde 64. sırada yer aldı.

  #   Yurtta J-Hope ile aynı odayı paylaşıyor.


JIMIN HAKKINDA DİĞER ÜYELERİN SÖYLEDİKLERİ:

Diğer BTS üyelerinin Jimin hakkında söylediği sözler
Jimin hakkında bilinmesi gereken detaylar – Diğer üyeler Jimin için ne diyor?

Kendisi çok tatlıdır. Adeta bir köpek yavrusu tarafından saldırıya uğramış gibi. İnsanların isteklerini reddedemez çünkü çok iyi bir karaktere sahip.

Jin


Temelde kibar ve nazik. Çok düşünceli. Düşündüğünüz kadar ürkek değil. Giysileri ve stil sahibi olmayı sever (aynı benim gibi). Oldukça da inatçı.

RM


Hyung’ların (Abilerinin) sözlerini dinler.

Suga


Naziktir, hyungs’larını iyi dinler ve en çok beni sevdiğine olan inancım yüksek. Güçlü ve çok iyi bir kişiliğe sahip.

J-Hope


Jimin dur durak bilmeden çalışır, hırslıdır ve kaybetmekten nefret eder. Kan grubunun A olmasında bunun bir etkisi olduğunu düşünüyorum.

Jungkook


Sevimli. Nazik ve güvenilir bir arkadaş. Onunla çok konuşuyorum ve eğer bir sorunum varsa, kendisi bu sorunu ilk paylaştığım arkadaşlarımdan.

V


BTS grubunun diğer üyelerinin profilleri:

RM (BTS) Hakkında Bilinmesi Gerekenler Jin (BTS) Hakkında Bilinmesi Gerekenler J-Hope (BTS) Hakkında Bilinmesi Gerekenler Suga (BTS) Hakkında Bilinmesi Gerekenler V (BTS) Hakkında Bilinmesi Gerekenler Jungkook (BTS) Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Jimin’i sever misin? Onun hakkında daha çok şey biliyorsan listemizi geliştirmemize yardımcı olabilirsin? Aşağıya yorum yapmaktan çekinme lütfen.

Kaynak: kprofiles, dbkpop, wikipedia

Benzer içerikler

87 yorum

 1. Jimin Sana hayran olan 1996 doğumlu olan ben biliyorum ki sen den yaşça küçük olan kızlardan hoşlanıyorsun ama umut etmek en güzelidir ve bir umutla seninle canlı güzel bir röportaj yapmak isterim yaşam varsa umut da var diyorum ve burda sana kalbimi bırakıyorum????????

 2. Seni çok çok seviyorum jimin seni görmek için dünyayı satarım varlığımı bırakırım hayalerimi umudumu senin için ölürüm sana canımı bile veririm seni çok seviyorum jimin
  ????????????????????????????????

 3. Seni seviyorum jimin sen çok iyi bir insansın ben seni şöhretin için yada suratın için değil çok iyi bir insansın iyi varsın jimin sana bayılıyorum biliyorum hiçbir zaman Seni gormicem ama sana aşığım

 4. Jimini sadece yakışıklı sadece sesi güzel diye sevmiyorum beni sizden ayıran en büyük özellik siz onun yüzüne aşıksınız ben ise onun kalbinin güzelliğine aşigim

 5. VALLA BEN OPPACI DEĞİLİM SHİPPER DA DEĞİLİM AMA YİNE DE OPPACILARA SAYGIM VAR YANİ NE BLİM
  OLABİLİR YANİ İLK GÖRÜŞTE AŞK FALAN AMA HRWHGERIOHG BUNLAR BENLİK DEĞİL BEN ABİM FALAN OLSUNLAR İSTERDİM HERALDE KEWIOJFRIOJFERIOHJRIHGIRUEHGRH

 6. Yaklaşık 1 ay öncesine kadar BTS ile alakam yoktu ve bir arkadaşım buna biraz katkı sağladı. BTS ile ilgilenmeye başladığımdan beri özellikle Jimin’i çok seviyorum, YouTube’da bulduğum çoğu videolarını izledim. Onlar gülerken bile çatlayana kadar güldüm. Jimin benim için gerçekten ayrı. Şu ana kadar hiç bir idolüm olmadı ve benim ilk idolüm jimin oldu. Umut ediyorum ki bir gün canlı olarak da görürüm. I love you Jimin <3

 7. Yaklaşık 12 yada 13 yıldır k pop dinler k drama izlerim ne gruplar gördüm şarkılarıyla danslarıyla ünlenip şöhret olunca sapıtan yada şöhreti kaldıramayıp intihar eden idoller okadar haber yaptılar ki böyle şeyleri ama iyi şeyleri yapmadılar mesela bts üyelerinden jimin kazandığı parayı ihtiyacı olan okullara ve öğrencilerin eğitimine harcamış diğer üyeler ev araba alırken o hep yardım etmiş önceliği hep başkaları olmuş sonra kendisini düşünüp araba ve ev almış yani sözün kısası eğer biri ünlü idol oluyorsa kişiliği de iyi olmalı sonuçta onları örnek alacak nesiller gençler var haber camiası böyle sanatçıları idolleri konu yapmalı bence ve tam da bu yüzden jimin 25 aydır marka itibar sıralamasında birinci çünkü ondaki duyarlılık kimsede yok.

 8. SİZ CİDDEN KAFAYI YEMİŞSİNİZ YAAA EĞER Kİ SİZ JİMİNİ TATLI VE YAKIŞIKLI DİYE SEVİYORSANIZ HİÇ SEVMEYİN CİDDEN ÇÜRÜK ARMY SİNİZ GERÇEK NADİR ARMYLER CİDDEN SAYIMIZ AZALDI ….. MESELA ET JİMİN ÇOOOOOK TATLI VE ÇOOOOOOK YAKIŞIKLI TAMAM AMA ONUN KALBİDE ÖYLE ONUN KALBİ CİDDEN ÇOK MASUM , ÇOK SICAK , ÇOK İYİ , GERÇEKTEN JİMİNİN KALBİ ÇOK TEMİZ VE MASUM İŞTE BEN O YÜZDEN SEVİYORUM YANİ TEK DIŞ GÖRÜNÜŞÜ İÇİN SEVMİYORUM BEN ONN KALBİNİ SEVDİM ????????????

  1. HAYİR, ARMYLER ASLA OYLE BİR SEY YAPMAZ. MERAK ETME, BİZ ARMYLER ONLARİN HEM DIŞ GORUNUSLERİNİ, HEM DE KALPLERİNİ, MASUMİYETLERİNİ SEVİYORUZ? AYRİCA CURUK ARMYLER BİZİM HAKKİMİZDA BOYLE DUSUNEN SİZLERSİNİZ.

 9. BİR BİLGİDE BENDEN
  JİMİN VE JUNGKOOK BUSANDA DOĞAN EN SEKSİ ÜNLÜLER SEÇİLMİŞ 😀

  ÇOOOOOOOOK DOĞRUUUU

 10. JİMİN BENİM EXTREM BİASIM OLUR BEN GERÇEKTEN JİMİNİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUM AMA ASLA ASLA ASLA ONA ” oPpAğM ” DEMEM DİYEME DEMEK DE İSTEMEM BEN JİMİNİ DNA ŞARKISINDA GÖRDÜM YANİ İLK TANIDIĞIM ZAMANLAR 4 YIL ÖNCE İŞTE DNA ŞARKISIYLA TANIDIM BTS’İ SONRA JİMİN ÇIKTI BEN JİMİNİ GÖRDÜĞÜM ANDA ÇOOOOOOK HEYECANLANDIM İŞTE KALBİM ÇOK HIZLI ATIYORDU FALAN YANİ JİMİNİ CİDDEN ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVMİŞTİM O BENİM HERŞEYİM PAMUKŞEKER SAÇLIM DİYORUM BEN ONA (TAKMA AD OLARAK) YAW ÇOOOOOOOOK DATLU ÇOOOOOOOOOOOK YAKIŞIKLI TÜM ÖZELLİKLERİME UYUYOR (BİAS OLARAK) ÇOOOOOOOOOOOOOOOK İYİ KALPLİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK YETENEKLİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOK GÜZEL SESİ VAR AYYY DAHA NELER NELER İŞTE BEN O YÜZDEN JİMİNİ ÇOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUM EXTREM BİASIM :)))

 11. jimin i tanımadan önce bu kadar mutlu değildim onun o sıcak ve tatlı kalbi beni çok etkiledi.Onun tatlı gülüşünü görünce istemsizce ağzım kulaklarıma varıyor hem Jimin hem de içinde bulunduğu grup üyeleri harika insanlar.
  #JIMIN

 12. ya tamam yakışıklılar niye eriyorsunuz sesleride güzel anladık ne bu kadar bende dinliyorum ama ne yani

 13. 13 Ekim 2019 tarihinde Twitter’da hagstag’lerde ilk 20’nin tamamını doldurabilen tek Koreli sanatçıdır.13 Ekim Jimin’in doğum günüydü.

 14. seni çooooooooook seviyorum, hayatımın anlamı ,yaşama sebebim,ilk aşkım ,rüyalarımın beyaz atlı prensi

 15. Park Jimin;
  Kore’de pembe saçın en çok yakıştığı adam seçildi
  Marka itibar sırasında bir çok kez birinci oldu
  Artık BTS-in birinci ana dsnsçısı Jimin
  Jimin dikkat çekmeyi sever amma bunu arkadaşları olmasssa sevmez
  Jimin kendisi Busanda burslu okuduğu için şimdi bir çok kişiye burs veriyor
  Qrupda en çok V ve Sugayı sevdiğini söylüyor
  Jimin gerçekten mükemmeliyetçi biri bir keresinde günde sadece 3 saat uyuyup dans etdiyi için burnu kanamıştı
  Bir keresinde bir fanla nefes tutma yarışı yaptığı zaman bayılmış
  Qrupda en kötü yazısı olan üye seçilmiş
  Qrupda ehliyeti olmayan RM ve Jimin .Jimin aslında ehliyet sınavlarından geçmiş amma dura sürmeye gelince uyuya kalmış ve geçememişㅋㅋㅋ
  Jimin fanların onlar için Korece öğrenmesini çok seviyor ve bundan etkilendiğini söyledi (çok tatlı)
  BU ARADA BEN AZERİYİM EĞER YAZIDA KUSUR ETTİYSEM KUSURA BAKMAYIN ???

  1. Aslında sekiz dikiş atılmış.Şöyle ki, Jimin küçükken kafasını klozete çarpmış bu yüzden gözüne dikiş atılmış.Ve şimdi de sol gözü sağa itibaren bir az şiş.Amma bence Jimin her haliyle güzel ㅠㅠㅠ

 16. Ben jimini çok seviyorum onun için aglamisliğim çok var bilmiyorum belki de başkasını bi daha onun kadar sevemem??❣️ ❤️??

  1. HİÇ SORMA YAA
   HEE BU ARADA SEN DE KALKIPTA ŞİMDİ BANA DEME YANİ PAMUKŞEKERİN NERDEN OLUYOR DİYE BEN SADECE SEVDİĞİM KİŞİLERE BÖYLE TAKMA ADLAR TAKIYORUM MESELA :
   KİM NAMJOON : GAMZELİ YARİM
   KİM SEOK-JİN : BİTTER ÇİKOLATAM
   MİN YOONGİ : MİNİK YAVRU KEDİM
   JUNG HASEOK : KADAYIF TATLIM
   PARK JİMİN : PAMUKŞEKER’İM
   KİM TAEHYUNG : MUZLU SÜTÜM
   JEON JUNGKOOK : DAVŞANIM
   MESELA BÖYLE BÖYLE SEVDİĞİM KİŞİLERE TAKMA AD TAKMA HUYUM VAR NE BİLİM SJSJJS
   YANİ NORMALDE OPPACILARA BEYİN VAKFINA KATILMIŞLIĞIM VAR ÖSKWOPKOKWPDOK

 17. Jimin,
  – Wings albümü için söylediği Lie’ın sözleri Jimin’e aittir.
  – 31 Aralık 2018de ARMY için yeni yıl hediyesi olarak kendi bestelediği ve sözlerini İngilizce kısımlarını Namjoon’dan (RM) yardım alarak yazdığı Promise adlı şarkıyı çıkardı.
  – Promise, Soundcloud’da 24 saatte 8,5 milyon kere dinlenerek rekor kırdı.
  – Kore’de Gallup halk oylaması ile yapılan En Sevilen İdol anketinde birinci oldu.
  – İngiliz Guardian dergisinin en iyi 30 grup üyesi sıralamasında 17. oldu.
  – Blood Sweet and Tears şarkısının melodisini yapanlar arasındadır. Albümde ismi geçmediği için Jin 2017deki Kkul FMde bunu açıklamış ve çok çalıştığını söyledi.
  – 2018 MAMAda yaptığı yelpaze dansı ile BTSe bir ödül getirdi.
  – Busan Sanat Lisesinde ailesinin durumu yetmediği için bursluluk sınavına girerek bu bursla okudu. son 3 senedir çeşitli okullarda öğrencilerin burslu okuması için bağış yapıyor.
  – Taekwondo kara kuşak sahibi.
  – Ortaokuldayken Çin’de burslu olarak birkaç hafta Çin dövüş sanatları eğitimi aldı.
  – Kendo/Kumdo (kılıç sanatları) eğitimi almıştır ve usta öğrenci olarak kamplarına gitti.
  – Lisede hip hop ve modern dans öğrenerek modern dansı alanı olarak seçti.
  – En sevdiği sayı artık: 13
  – Jungkook artık onun yakışıklılık sıralamasında 1. olduğunu açıkladı.

  1. – 2018’de Twitter gerçek zamanlı trendinde #JIMIN, 2 milyondan fazla kullanılarak ilk 10a girip 8. sırada yer aldı ve birinci tabii ki de @BTS_twt idi.

  2. yalış anlama herşey iyi güzel ellerine sağlık ama taekwando kara kuşak deyil taekwando siyah kuşak ve jiminde böyle denmesini isityo biyası isen bilmelisin

 18. O benim canım herşeyim bitanem. Kendisi bence çok yakışıklı ve seksi. V ve Jiimin ikisi de benim extreme biasım ikisini de ayıramyorum. Diyecek birşey yok çok tatlıııııı.

 19. BEN ONU ÇOOOOOOOOOK SEVİYORUM BUGÜN TELEFONDA V LİVE DA ONUNLA KONUŞTUM ÇOOOOOK GÜZELDİİİ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 20. PARK JIMINIE!
  Sen neden bu kadar şirinsin ki!
  Boyun 1,73 ve üyeler bununla dalga geçiyor , çok tatlı ve şirin bir durum. (benim gibi 1,52’yim)
  SAYIN PARK JIMIN benim EXTREM BİASIMSINZ! Her zamam böyle olacak!
  Her ne kadar Jungkookie seni son sıraya koymuş olsa benim kalbimde ilk sıradasın!
  Genelde seni Kız Grupları ile yakıştırıyorlar. Ben yakıştıramıyorum . Nedenini bilmiyorum.
  사랑해, 지미니! (seni seviyorum , JIMINIE!)

 21. size bayılıyorum. sizi seviyorum. sizin yani bts takımının tüm şarkılarını severek dinliyorum ve boş zamanım olduğu zaman sizin ve bts takımının resimlerini indircem

  1. Bırakın şu yalanları .Jimin benim herşeyim. Rahat bırakın benim AŞKIMI
   Jimin sevgilim seni çok seviyorum…???????????

   1. O 2 gram beyninle böyle şeyler yapmaya devam edersen 0.1 mm bile kalmaz o koca kafandaki minik beyninden…

 22. hayatta en çok istediğim şeylerde 1. sırada oppam yer alıyor. inşallah tüm armyler bts’i görür. AMİNN

 23. ahha yakışıklı jiminim tuvalete girdiğinde grup üyeleri tuvaleti havalandırırlarmış ve pembe saç modelinde korede 1. seçilmiş ve parmakları çok küçüktür bts üyeleri onunla dalga geçerlermiş. jungkook onun boyuyla sürekli dalga geçer veeeeee daha neler neler

 24. Ben Jimin için herşey yaparım ve düşünüyorum dünyadaki bütün erkekler bir olsa 1 Jimin edemzzzz!
  Kendi düşüncem
  Yani kimse karışamaz
  Onu herşeyden çok seviyorum TABİYKİDE ALLAH (C.C) hariç yani kısaca dinim hariç gerisi yes
  Onun hakkında kötü düşünenlere sesleneyim JİMİN gibisini gördünüz mü BTS VEYA KORE HARİÇ tabiyiğide hayır görmediniz çünkü yok
  Neyse ben jiminnin en büyük hayranıyım kanıtlana bilir nesnel yargı ❤❤

  1. Olum siz neyin kafasını yaşıyonuz . Onlar da sizin bizim gibi insanlar Yani onları büyütecek ne var lannn !!!

 25. Kendisi oppam olur ve çim burçlarımız aynı en sevdiğimiz renk ve sayı aynı nerdeyse bütün yönlerimiz aynı

 26. Oppam çok seviyorum onu iyiki onu seçmişim onu çok çok çok çok çok çok seviyorum

 27. jimin benim favori erkeğim onunlaaynı özelliklere sahibiz sınıfta en kısa ben varım boyum1.55 arkadaşımlakonuşmayı severim telefonda çok konuşan birisiyim en sevdiğim renk ise mavi ile siyah gerçekten ama gerçekten çok hayranım.

  1. karşim tamam yalan atıyorsun zaten o cepte sen illa o terazi burcu sen terazi burcusun diye seni jimin daha çok sevecek anlamına gelmiyor sen kendini fazla kaptırma boş bir kuyuya düşersin sonra..

 28. Jimin ile cidden zıttız ve ona hastayım (bu arada bende paraya önem veririm sdfghjk)

 29. Ben park jimine bayılıyorum onu çok seviyotum o benim extreme biasım olur ayrıca çok sevimli ve yakışıklı bence ??❤❤??????❤❤

  1. bana söyleyecek laf bırakmamışın. ..sana KESİNLİKLE KATILIYORUM. …..JIMINIM CİDDEN COK ???YAKIŞIKLI ???

  2. Jiminşiiii sana bayılıyorum ama yinede Kookiem kadar olamaz ❤️❤️
   Jimin❤️ben❤️jungkook

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu