İdoller

V (BTS) Hakkında Bilinmesi Gerekenler

BTS'ten V hakkında bonuslar

BTS üyesi V hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir öğrenmeye hazır mısın? V (Taehyung) hakkında öğrenmek istediğin her detay burada! V’nin nerede okuduğu, V’nin bir kızda aradığı tüm özellikler, V’nin sloganı, V’nin rol modelleri, V’nin kaç kardeşi olduğu ve diğer üyelerin V hakkında neler söylediği gibi detayları senin için derledik. Haydi BTS yakışıklısı V’yi sen de daha yakından tanı!

Sahne adı: V
Gerçek adı: Kim Tae Hyung
Pozisyonu: Vokal, dansçı, visual
Doğum günü: 30 Aralık 1995
Burcu: Oğlak
Çin Burcu: Domuz
Boyu: 1.79
Kilosu: 62
Kan grubu: AB
Doğum yeri: Daegu

V hakkında detaylar:

BTS üyesi V hakkında detaylar
BTS – V (Kim Tae Hyung) hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar

  #   Daegu’da doğdu fakat kısa bir süre sonra ailesi Geochang’a taşındı. Seoul’a yerleşene kadar da tüm hayatını bu şehirde geçirdi.

  #   Eğitim: Kore Sanat Okulu; Global Cyber ​​Üniversitesi

  #   V’nin ailesi: Baba, anne, kız ve erkek kardeş.

  #   Akıcı olarak Japonca konuşabiliyor.

  #   En sevdiği renk gri.

  #   En sevdiği sayı 10.

  #   V’nin favori eşyaları şunlar: Bilgisayarı, maskotları, elbiseleri, ayakkabıları, aksesuarları ve eşsiz olduğunu düşündüğü ve sahip olduğu her obje.

  #   V’nin takma adları: TaeTae (söylemesi kolay olduğu için böyle diyorlar), Boş (Blank) Tae (çünkü yüzünde her zaman boş bir ifade oluyor.)

  #   Teaser fotoğrafları yayınlandığı anda onun adına 5 ayrı sosyal medya fan kulüp hesabı oluşturuldu.

  #   BTS çıkışını gerçekleştirmeden önce de uzunca bir süre grubun üyesiydi, ama hayranları çıkışlarına kadar onu pek de tanımıyordu.

  #   Korelilerin sık sık göz kapağı estetiği ameliyatı olduğunu duymuşsundur. Çünkü çoğunda tek göz kapağı var ama onlar çift göz kapağına sahip olmak istiyorlar. V’nin ise bir gözünde tek bir göz kapağı, diğer gözünde de bir çift göz kapağı var.

Benim için mutluluğun 3 sırrı var: Aile, sağlık ve onur.

V

  #   Tüm arkadaşları onun dört dörtlük bir karaktere sahip olduğunu düşünüyorlar.

  #   Ehliyetini aldı.

  #   Benzersiz olan her şeyi seviyor.

  #   Yüksek topuklu ayakkabılarla dans edebiliyor.

  #   Grubun en çok yemek seçen üyesi.

  #   En sevdiği sanatçı Eric Bannet.

  #   Rol modeli olarak gördüğü kişi babası. Onun gibi bir baba olmak istiyor: Çocuklarıyla ilgilenen, söylediklerini dinleyen, gelecekteki planlarında onları teşvik eden ve tavsiyeler veren…

  #   V’nin sloganı:

Hayatı sonuna kadar cool bir şekilde yaşayalım. Ne de olsa hayata bir kez geliyoruz. Her sabah uyandığımızda elimizden gelenin en iyisini yapalım.

V

  #   Jin ile aynı hobilere sahipler.

  #   V’nin bir sorunu olduğunda bunu Jimin ve Jin ile paylaşır. Ama aynı yaşta olduklarından Jimin ile konuşmanın daha kolay olduğunu düşünüyor.

  #   Jimin’in kendisinin en iyi arkadaşı olduğunu söylüyor.

  #   Ayrıca Park Bogum’la (aktör), BTOB’den Sungjae’yle, GOT7’dan Mark’la, SHINee’den Minho’yla, Minjae’yle (aktör), EXO’dan Baekhyun’la arkadaşlar.

  #   Fanlar V’nin Baekhyun’a (EXO) ve Daehyun’a (BAP) benzediğini söylüyorlar. V ise Baekhyun’u annesi gibi, Daehyun’u da babası gibi gördüğünü söylüyor.

  #   V, J-Hope ile birlikte grubun moralden sorumlu ekibinde yer alıyor.

  #   Gucci markasını çok seviyor.

V hakkında bilinmesi gerekenler

V hakkında merak edilenler, BTS üyesi V'nin özellikleri
BTS – Kim Taehyung (V) hakkında bilinmesi gerekenler – V’nin özellikleri – V’nin bilinmeyen yönleri

  #   Satın aldığı ilk albüm, Girls ‘Generation albümü.

  #   Son zamanlarda fotoğrafçılığa ilgi duyuyor, eğer bir idol olmasaydı muhtemelen bir fotoğrafçı olurdu.

  #   V’nin kravat koleksiyonu yapma alışkanlığı var.

  #   “Yahoo Taiwan” anketine göre, V Tayvan’daki en popüler BTS üyesi.

  #   Yurtta çamaşır makinesinden sorumlu kişi V.

  #   MBC’nin Gayo Daejun isimli televizyon programına katıldıklarında V’nin doğum günüydü. Tesadüf o ki ünlü şarkıcı K.Will de o gün programdaydı ve onun da doğum günü V ile aynıydı. Bu yüzden K.Will, V’nin yanına geldi ve ona şöyle söyledi: “Hey, bugün senin doğum günün mü? Benim de öyle! Haydi birlikte dilek tutup mum üfleyelim.” Bu sözleri K.Will’den duyan V onunla aynı doğum gününü paylaştığı için çok mutlu olduğunu söyledi.

Benim için ideal ilk buluşma lunaparka gitmek ama yakınlarda lunapark yoksa bir parka gitsek de olur. Kız arkadaşımla el ele tutuşur sohbet ederiz. Benim hayalim her zaman romantik bir buluşma olurdu.

V

  #   Eğlence parklarını seviyor. Özellikle roller coaster’lara bayılıyor.

  #   V, bir ağaca tırmanabiliyor ama maalesef geri inmeyi pek beceremiyor.

  #   V, fakir bir aileden geliyor ve bu durumla ilgili şunları söylüyor: “Fakir bir aileden geliyorum ve asla bu kadar ünlü olacağımı düşünmemiştim.”

  #   “The Star” dergisine verdiği röportajda idol olmakla ilgili şunları söyledi: “Bir yıldız olmak hayatımdaki en şanslı değişimdi. Eğer bir BTS üyesi olmasaydım, muhtemelen bir çiftçi olurdum. Büyük annemle birlikte tarlayı sürerdim.”

  #   Klasik müziği çok seviyor ve her zaman uyurken klasik müzik dinliyor.

İdeal kız tipimi şöyle anlatabilirim: Benimle ilgilenen, sadece beni seven ve aegyo yapmak konusunda çok becerikli olan bir kişi.

V

  #   V, Kore dizisi “Hwarang”da rol aldı.

  #   İzinli olduğu zamanlarda ailesini görmek istiyor.

  #   Müzisyen Kyunghoon’u çok seviyor.

  #   Aralık 2017 itibariyle yeni bir köpek yavrusu aldı, adını Yeon-tan koydu. Cinsi ise siyah bir Pomeranyalı.

  #   “2017’nin En İyi 100 Yüzü” listesinde birinci oldu.

  #   BTS’in eski yurdunda, RM ile aynı odayı paylaşıyordu.

  #   Yeni yurtlarında ise kendi odası var.


DİĞER ÜYELERİN V HAKKINDA SÖYLEDİKLERİ

Diğer BTS üyelerinin V hakkında söylediği sözler
V hakkında bilinmesi gereken detaylar – Diğer üyeler V için ne diyor?

Dürüst olmak gerekirse V’nin yemeklerini tatmak isterdik. Fakat o kadar güzel yemek yapıyor ki eğer denersek ağlayabiliriz bile!! İşte bu yüzden, ağlamamak için bugüne kadar onun yemeklerini hiç tatmadık. Suşi yaparken yosunları daha iyi sarmayı becerebilirse ona bir şans verebiliriz. 🙂

RM


Er ya da geç V’nin yemeklerini tadacağız. Sadece umuyorum ki ben yemek yaparken pişirdiklerimi tırtıklama huyundan vazgeçer.

Jimin


V çok enteresan bir insan, gerçekten şaka yapmıyorum… Yurtta sakin sakin otururken bir anda ayağa fırlayıp koşmaya başlar, “Ho ho hooo” diye acayip bir şekilde kahkahalar atar. Kesinlikle bambaşka bir tür olduğunu söyleyebilirim. Yurtta yalnızken ne yapıyor biliyor musunuz? “Jimin seni seviyorum, Jimin seni seviyorum!” diye kendi kendine konuşuyor. Gerçekten!!!

Jin


V ne kadar garip bir insanmış gibi görünse de onun bir konsepti olduğunu düşünüyorum. Örneğin çok detaycı bir tiptir. Çok ince eleyip sık dokur ve bir icraatta bulunmadan önce mutlaka bize danışır.

Jin


Her ne kadar o benim “hyung”um olsa da aramız çok iyi. Onun güzel kişiliğini tanımlayabilecek bir cümle bulmakta zorlanıyorum.

Jungkook


Kendi yaşıtlarına göre çok çocuksu davranışları olduğu için onu pek ciddi göremezsiniz. Başkaları onun hiçbir konuyu önemsemediğini düşünebiliyorlar. Oysa özünde hiç de öyle değildir.

Suga


Çok neşeli bir kişiliği vardır ve bu yüzden çoğu zaman çevresinde olan olayların farkına varmaz. Etrafındaki insanlarla şakalaşmaya bayılır, kötülük onun semtine uğramaz, çok masum biridir.

Jimin


BTS grubunun diğer üyelerinin profilleri:

RM (BTS) Hakkında Bilinmesi Gerekenler Jin (BTS) Hakkında Bilinmesi Gerekenler J-Hope (BTS) Hakkında Bilinmesi Gerekenler Suga (BTS) Hakkında Bilinmesi Gerekenler Jimin (BTS) Hakkında Bilinmesi Gerekenler Jungkook (BTS) Hakkında Bilinmesi Gerekenler

V’yi sever misin? Onun hakkında daha çok şey biliyorsan listemizi geliştirmemize yardımcı olabilirsin? Aşağıya yorum yapmaktan çekinme lütfen.

Kaynak: kprofiles, dbkpop, wikipedia

Benzer içerikler

118 yorum

 1. Yeter ya yorumların yarısı oppacı dolu aaaa oppacılar haddınızı bılın bence dığer arkadaslara ılerı gerı konusamassınız kesın sesınızı oturun bu ne ego anlamadım yanı afranız tafranız kıme bende taeyı sevıyorum ama oppacı değılım

 2. BTS çok iyi bir k-pop lütfen onları inciticek bir şey yapmayin en cok V er hepsini.??????♥️❤️

 3. Tebrikler gerçek bir armysin çok güzel anlatmışsın yeni armylerin çok işine yarar bunlar güzel ?

 4. Ben V yi çok seviyorum ama onunla evlenmek,çıkmak,sevgilidir falan filan onun gibi şeyler bana tersdir doslar ya arkadaşlar biraz olsun beyninizi çalıştırın ya V sizi siz oldugunuz için sever yani army oldugunuz için evlenecem sevgilisi olucam karysy olucam dediginizde sizin kucanyza koşa koşa gelmiyor yorumlarynyzy okudum okurken bile size acymaya başlamıştım V sizin bu yazdıklarınızı okuya biliyorsaydı siz onu sevindirmiyacektiniz dahası çooooook acı verecektiniz bende isterdim benim oppam boyfriendim married husband ım olmasını ama olmayınca olmuyor yani kader mahkumleriyiz hayat bizi zorlaya bilir ben şu anda bunu yazarken bile duygunandım yani V 1%bile sizinle sevgili olmayacaktır o sadece 10000000000000000%biz onların army si olacas yazdıklarımdan birazda olsa bişeyler anlarsınız hadi size anyooon armyler

  1. Gerçekten güzel söyledin keşke Jungkook hakkında-da Boyle düşünseler ama yok cıldımış jungkook oppacıları?( BTS üyelerinin hepsi benim extrem biasım olur ayrımcılık yapamıyorum??❤️?

  2. Galiba jennie ve tae ship liyosun ben bu tür ship lerden neftpret ederim ve dikkat edersen tae ve jennie diye birşey yok sana sakince söyledim bu shipler çok saçma neden shipliyosunki zaten onlar daha yan yana bile gelmediler hicc

 5. Oppacılar sizin kafa durumunuz yerindemi siz manyakmısınız vallla oppacıların yorumunu gülmekten yere yatarak okudum kendinizi çok gülünç duruma getiriyorsunuz citten çok komiksiniz Tae nin karısıymış Sümeyye su yu hiç demiyorum bile bizene senin rüyandan GERÇEK BİR ARMY NUR … birtek akıllı insaanlar bunlarmı dha var ama aklıma gelenler bu (kısaca oppacı olmayan tüm army ler) haddinizi bilin sizin karşınızda sınıf arkadaşınız durmuyor aynı zamanda burdaki en büyük ve en küçük oppacı kaç yaşında acaba hadi en büyüğü 15 yaşında olsun ki muhtemelen o da yoktur (12-13) sizin evleniceğiniz kişinizle (hayal) 10 yaş mı olucak o 50 yaşında olduğunda siz daha 40 olucaksınız hem de bir gün eğer onlar bu yorumları okursalar (olmaz demeyin) onlar Türkler hakkında ne düşünür bu türkler resmen bize yavşıyor derler ve sanki onlar sizi ğördüde sevdide sev oldunuzda evlenmek kaldı lan Korede Rusyada çiçek gibi kızlar duruyor niye sizi seçsinlerki kendinize gelin sonra arkalarından ağlarsınız

 6. oha biraz yavaş gelin yok Tae nin aşkı yok TAE nini sevgilisi haddinizi bilin sizin karşınızda koskoca müzisyen duruyor aynı zamanda sümeyye su sen Tae nin sana evleniceğini söylediğini anca rüyanda görürdün hemde oppacılık çok saçma birşey onlar bir gün aşklarını bulucaklar siz de hayal kırıklığına uğricaksınız VAZGEÇİN

  1. Gärcektände çok üstüne geliyorlar tae çok iyi biri lütfän diyorum bak onu üzecek hayda btseyi üzecek hiç bir şey yapmayın ??????????

 7. Lan ne kadar çok oppacı var o yüzden onlara birşey söylemek istiyorum “hayal dünyanızdan çıkın orası iyi biryer değil” bslshepjdpqjdşjss şu üyeleri kocanız veya sevgiliniz gibi görmeyin lütfen saygı çerçevenizi aşarak sadece kendinizi düşürüyorsunuz madem oppacısınız illa sosyal medyada *vnin karısı* vb. Şeyler yazmak zorunda değilsiniz tr-armyi hatta genel olarak konuşayım fandomu kötü gösteriyorsunuz. Sizin yüzünüzden yanlış anlaşılmak istemiyoruz lütfen bu saçma sevginizi içinizde tutun…

  1. Sana ne bize tawsiye wärme anladynmy sän döndü yanyna bak BTS benzeyän hiç bir ärkek yok ,??‍??‍?♥️❤️♥️❤️??????

 8. Neden saçma sapan hayaller kuruyosunuz. Gerçi sizde haklısınız sadece hayallerde kalacağı için . İşsiz misiniz boş boş hayller kuruyosunuz kurun ama bari burda bizle paylaşmayın ACIYORUMM!! Hadi diyelim V yi gördünüz ona söylediniz o kadar insan varken neden siz? Biraz mantıklı konuşun . Ve bunlar ne kadar ergen davranışlar ya yok o benimmiş ,yok onu benden daha çok seven yokmuş, yok onu kimse sevemezmiş gerçekten üzücü neyse siz kendiniz kaybedersiniz bu arada emin olun onu sizden daha çok sevenlerde onu sizden başka sevenlerden de var çünkü siz sevmiyosunuz siz takıntı haline getimişsiniz. Umarım açıklayıcı olmuştur.

 9. AYY AYYY TÜM OPPACILARA CEVAP VERMEKTEN YORULDUM BEN BURAYA YAZIYORUM ARTIK YETER !!! (EĞER SEN DE BİR OPPACIYSAN BENCE BUNU Bİ OKUMANI TAVSİYE EDERİM BELKİ BEYNİN YERİNE GELEBİLİR)
  BİRKERE BTS İ ÇOK SEVİNCE VE HAYAL KURUNCA BİŞEY OLMAZ AMAAAAAAA GEL GELELİM SEVGİNİN VD HAYALİN POHUNU ÇIKARAN OPPACILARA !!!!
  YAW ARKADAŞ SEV SEVME DİYEN YOK AMA POHUNU ÇIKARARAK SEVME !!! ONLARI SEVECEKSEN DÜZGÜNCE SEV MESELA SİZİN SEVGİ ANLAYIŞINIZ NE BİLİYOR MUSUNUZ !? EVLENMEK !!! ANCA EVLENMEK !!!! BU MU SİZİN SEVGİ ANLAYIŞINIZ ? YAA CİDDREN ACIYORUM SİZE VE BEYNİNİZE !!!!
  YAAA HAYAL KUR BAK BEN DE KURUYORUM MESELA BTS İN KONSERİNE GİTTİĞİMİ VE FAN BULUŞMALARINA GİTTİĞİMİ HAYAL EDİYORUM MESELA JİMİN (BİASIM) KİTAP YAZIYORUM BEN. TAMAMEN HAYAL AMAÇLI İŞTE O KİTABIN ÖN HAZIRLIĞI OLARAK DA HAYAL EDİYORUM JİMİNLE. AMA BEN SİZİN GİBİ YOK EVLENME HAYALLERİ YOK ÇOCUK YAPMA HAYALLERİ YOK BİLMEM NE HAYALLERİ KU-R-MUY-O-R-UM !!!!!
  MESELA O GÜN BTS İDEAL KIZ TİPİNİ İZLEDİM YANİ EVET HANİ SÖYLEDİKLERİ ÖZELLİKLERE BAZILARI UYUYOR AMA O KADAR ARMY İN İÇİNDE BENİ BULMASI ? ONLARIN BENDEN BÜYÜK OLMASI ? KOREYE GİDEMEM ? AİLEMİN İZİN VERMEMESİ ? YANİ DAHA ÇOOOOOOK SEBEP VAR MESELA ONLAR Bİ ARMY İLE EVLENMEK İSTİYORLARMIŞ VE BENDE DEDİM Kİ TAMAM BEN DE ARMY İM AMA İLLA BENİMLE EVLENECEK DEĞİL YAA DÜNYADA KAÇ MİLYAR TON ARMY VAR ?? İYİ MİSİNİZ ???
  CİDDEN SİZ OKSİJEN İSRAFISINIX CİDDEN YAZIK ÇOK ÇOK YAZIK…

  1. Aynen ben mesela bts i seviyorum ama army olarak seviyorum ben koreye gidijem ama btslerin konserlerine gidijem ben korelerin erkeklerini çok seviyorum koreli bir erkekle çıkıcam çünkü onlar çok ama çooooook yakışıklılar tarzlarınıda çok seviyorum dahasıda çok romantikler ve çok iyi niyetliler

 10. Her ne kadar sen tae yi en çok sevdiğini itdea etsende onun senden haberi yok .Ayrıca onu başkası sevemez gibi şeyler yazıp saçmalamayın lütfen abartıcı oppacilar yüzünden hayatlarından vaz geçiyorlar bunu unutmayın. Tae yi en çok seviyorum deyip hayatlarini sen ve senin gibi hayelperestler yüzünden gizli yaşıyorlar ve bu onları depresyona sokuyor . Insan sevdigini ölüme sürüklemez bunu da unutma .

 11. Kesinlikle size katılıyorum oppacılar. Tae tabikide sizin! Ama rüyanızda mlsfXD hadi kudurun kendi köşenizde ağlamayıda unutmayın sakın “tae bonom vo hop bonom kolocok bom oppocoyom” tae’nin dediğinin aksine hayal dünyası tam size göre orada takılıp gerçeklikten uzaklaşmaya devam edin bebekler hadi bb

  1. Sonunda benim gibi düşünen biri az önce yorumları okuyunca cringeden öldüm sanırım

 12. Ya Allah’ım ben BTS in hergun en iyisi olmaları için dua ediyorum oppaci lar onunla evlenmek ile ilgili yahu neler oluyor adamların sizden haberi yok bu ne saçmalık ya kimisi yazmış tae benimle evlencek kimisi yazmış kimse tae yi benim kadar sevemez (üzgünüm shippercilar senden daha çok seviyor sanırım çünkü onlar BTS i hep destekleyen kişiler ) yorumların hepsi oppacilar la dolu adamların sizden haberi yok bu ego nedir ? Öyle birşey olmayacaktır bunu lütfen kafanıza sokun adamlar sizin tapulu malıniz değil hem su benimle evlencek dediğiniz tae bin bir sözü var tam size göre sanırım (yani böyle berbat şeyler söyleyen oppacilar a ) TAE: HAYAL DÜNYANDAN ÇIK ORASİ İYİ BİR YER DEĞİL ) ne güzel demiş oppaciginizzz bunu unutmayın orası sizin hayal dünyanızdan başka Bir yer değil VE BEN ONLARI HİÇBİR ZAMAN YÜZLERİ İÇİN SEVMEDİM HEP MÜZİKLERİ VE ARMMMYYYY SENİ SEVİYORUM DEDİKLERİ İÇİN SEVDİM HERGUN BTS EN İYİSİ OLSUN DİYE DİLEK TUTTUM (benimle evlensin diye değil ) HER NEYSE OPPACİKLAR HAYAL DÜNYANDAN ÇIK ORASİ İYİ BİR YER DEĞİL;)

 13. 23 yaşındayım kore de yaşıyorum (türküm) Bighit’in stüdyosunda çalışıyorum (hala okuyorum stajer’im) yakında bütün bu konuşmalarınız boşa olacak sevgili kardeşlerim?? (kıskanç biri değilim istediğiniz gibi tae-hyung’u sevebilirsiniz.?)

  1. Aynen taehyunga da böyle mallar lazımdı? “hayel dünyasından çık orası iyi bir yer değil.”

  1. Bände onlar inanılmaz güzellär bakinca yine bakasim geliyor okadar güzel ki V öyle burcunuz aynı o 30 aralikda doğmuş bän 24 aralikda doğdum bukadar iy birşey olamaz ama oldu çok mutluyum biz ARMY başa insanların dediği sözleri aldırmayın sadece hayatymyz we hayalimiz BTS ??????

 14. V solak(benim gibi) ama babası ona iki eliyle de yazmayı öğretmiş yani V hem sağ hem sol eliyle yazı yazabiliyor.

 15. ” ONUN İÇİN HER ŞEY YAPARIM DİYORSUNUZ ” MESELA ONUN İÇİN KENDİNİZE ZARAR VERİRMİSİNİZ BUNU ASLA YAPAMAZSINIZ ?? BİR DÜŞÜNEYİM ?III YA PA MAZ SI NIZ

 16. TAE I LOVE YOU. BURDAKİLER SADECE SAÇMALIYOR BENSE SANA AŞKIMI İLAN EDİYORUM BEN BİLETİMİ ALDIM SENİ GÖRMEYE HER ŞEYİMLE GELİYORUM BUGUN BABAM ALDİ 2 GUN SONRA YAŞADIĞI YERE GİDİCEM İNGİLİZCEM DE ÇOK İYİ .BEN ONU SEVDİYİMİ İNTERNETDE HAKKINDA YAZILANLARDAN SORA ÖYRENDİM BAŞ HARFİM T ONUNKİDE T ? DAHA NE DİYEYİM DOĞUM GÜNÜ DOĞUM TARİHİ DOĞUM SAATİ FAVORİLER HER ŞEY AYNI YEMİN EDERİM ONU BENİM GİBİ SEVEN ASLA AMA ASLA YOKKKK ALTINI DA ÇİZİYORUM Y O K ????♥️

 17. Merhaba sanirim BTS’in en buyuk hayrani benim. Hatta sanirim deyil oyle onlari çooooook ama çooooook seviyorum .Ayrica V (KİM TAE HYUNG)hastsiyim . Doğum günlerimiz burçlarimiz her şey ayni… Onun da en sevdiyi marka Gucci be-nim-de I LOVE YOU KİM TAE HYUNG♥️♥️??????? KALBİMİN SAHİBİ VVVVV

  1. Allahım ya yok doğum günün ayninmiysta yok saatleri saatlerine uyuyormusta yok aynı markayı seviyorlarmista bu bahsettigin kişinin kesinlikle v onunla evlenmen lazım demi .evlen evlen herseyiniz uyuyor buna inaniyormusun kim bilir kaç yasindasin . V de diyor ki tunay misin nesin v de diyor ki tunay gelsin onunla evlenim diyordu evlenin beni düğününe çağırmayı unutma valla darilirim.Haaa haa gülüm de boşa gitmesin hayal
   dünya nda sana mutluluklar dilerim canım hadi öptüm bay .ha bu arada kore gidiyormuşsun ya vicigime selam söyle olur mu ? Hatrım kalır bak hadi şımdı bayyyyyyys.

 18. bi kere taetae benım tamam mı9 kesın kesınızı oturun yerınıze o benım ruyama gırıp benımle evlenıcegını soyledı ve emınım kı bu bır gun gerceklesecek tmam mı ben oppacı olmayan oppacı yağnı taenın karısı cocuklarının anası

  1. Pardon da sen kendini ne sanıyorsun senin bu söylediklerin onun milyonlarca hayranlarına hakaret be bıktık artık bu tip insanlardan. Bi düşün yakamızdan allah aşkına gerçekten nasıl böyle saçmalıya biliyorsunuz yaaa! Vallahi de pes bi de rüyasına gelmişmiş canım sen ancak rüyanda onu görebilirsin zaten e rabi bide hayal dünyanda. Demem şu ki bırakın böyle işleri ayiptır ayıp yaaa!

   1. evet yaa sana katılıyorum gerçekten çok saçma şeyler yazıyosunuz bıktım bu oppacılardan bıktıııııııııııııımm ya arkadaş sen nerden biliyosun seninle evleneceğini rüyanda gördün diye seninle mi evlenicek sanki bu işleri bırakın yaaaa

  2. Sen beni güldürdün Allah ta seni güldürmesin inşallah ayrıca kendin söylüyorsun sen V yi sadece rüyanda görürsun

  3. Çooooook üzgünüm tatlım ama Taehyung’un sevgilisi var 🙂

   Ayriyetten onun evleneceği kişiyi sen belirleyemezsin. İlerleyince kendi haline güleceksin. Rencide etmek istemem ama böyle diyerek gülünç duruma düşüyorsun. Uyarmak istedim.

  4. Lan aga tae sızın fln değıl hayal dunyanızdan cıkın orası sıze uygun değıl yeter oppacımısınız nesınız yeter yeterrrrrrr tae yı bende sevıyorum ama sızde sevıyoz dıyıp duruyonuz army olanlar boyle olmazlar ya sabır v sızın bu halınızı gorse ağlardı derken gulmekten aglardı ve acırdı su halınıze ALLAH akıl versın ne dıyım dığer oppacı olmayanlara da sabır versın RABBİMİZ bayyyyyyy

 19. Tae benim herşeyim o Dünya da gördüğüm en iyi kişi onu çok ama çok seviyorum .

 20. Yurtta çamaşır makinesinden sorumlu kişi JK değil mi? Tüm videolarda çamaşır makinesiyle uğraşan JK. Genelde çamaşırları hep o yıkıyor diye biliyorum.

  1. Makineyi o tamir ediyor . Çamaşırları yıkamıyor . Jungkook genelde Suga ve jin le yemekten sorumlu . Ama haklısın çocuk hep çamaşır makinasıyla oynuyo

 21. Taehyung mu akıcı bir şekilde japonca konuşuyor? Evet az çok cümle kurup derdini anlatabiliyor ama öyle bir akıcılığı yok.

  1. Kahveye alaerjisi mı var sevmiyor mu onu aramak için siteye girdim bir anda kendimi 3. Oppacılar Savaşı’nın ortasında buldum

 22. V benim hayatım canım bitanem bence çok yakışıklı ve seksi. Bana göre Bts’teki en duygusal insan. Kendisi benim biasım ve dünyadaki en tatlı ve ponçik insan. İnşallah bir gün onunla buluşurum ve beraber uzun uzun vakit geçirebilirim.

 23. v size bayılıyorum. sizin en büyük hayranınızım sizi seviyorum.sizin dünyanın en yakışıklı listesinde 1 numara olduğunuzu gördüm bts takımının tüm şarkılarına bayılıyorum ve dinliyorum.

 24. Tae benim herşeyim. Ben onu çok ama çok seviyorum. İnşallah onu bir gün onu görürüm. (AMİN)????????

  1. az oppacılık yapmayın allah aşkına !!!Sadece sen sevmiyosun bikerem öyle kullanıcı adına taenin aşkı yazınca onun aşkı olmuş olmuyosun!!!!Onu benden çok kimse sevemez hadi sevsin de görelim bakalım gerçek aşkı kimmiş bide ergen gibi emojiler atmış hıh allahım beni böyle oppacılardan uzak tut nolursun….

    1. mal olan sensin hem ayrıca onu benden çok seven kimse yok!(olamaz da)ayyyy kıskandın mı bebeğim yazık sana tamam ağlama zırlama cnm hem sen önce tae nin nasıl yazıldığını öğrende burda öyle konuş velet bide tea yazmış sjsdfghjgbdjdjdgd

     1. Taehyung’u senden çok seven olmadığı ı nereden biliyorsun Bi sus yaa oppacı

     2. Valla varya acayip kıskandım. Ayyyyyyyy senin bu komik düşünceni çok kıskandım.

      Kızım sen hasta falanmısın?Evlenmen için onunda haberi olması gerek. Seni sevmesi gerek. Ayriyetten onun bir geleceği var. Boş boş konuşup durma yani. Ne bu evleneceğim yok işte benim kimse sevemez kıskan falan?
      Kaç yaşındasın 6 mı?
      6 yaşında ki çocuk bile daha olgun davranır. Yaptığınız şeyi anlamaya çalışıyorum. Lakin anladığım tek şey SAÇMALIK

   1. Ben v yi seviyorum ama çooooook değil ve bunu anla v nin tekçe sen hayranı olamazzsn ergen ergen hareketler yapmayı kes!

   2. V yi bende seviyorum.Onu o kadar güzel seviyorum ki .V ilgili hayaller kuruyorum.İNŞALLAH bi gün gerçek olur.SİZİN YAPTIĞINIZ ÇOK TERBİYESİZCE SADECE DÜNYADA SİZ YOKSUNUZ .BİDE V NİN KARISIYIM DİYO YA CİDDEN ÇOK KOMİKSİNİZ .BENDE ÇOOOOK SEVİYORUM .V DE BENİM BİASIM AMA BÖYLE SAÇMA SAPAN ŞEYLERDE YAZMIYORUM.AYIP YANİ BİRAZ EDEPLİ OLUN AZMIŞ GİBİ.TÖVBE YA .NEYSE SİZİ.HAYALLERİNİZLE BAŞBAŞA BIRAKIYORUM.BENDE SEVİYORUM HEMDE ÇOOK ??????V ❤M

 25. Bu arada tüm ARMY’ler burada mııı?????(bende dahil) Lütfen ama lütfen gerçekten de ARMY olmayanlar cevap yazmasın antilere karşıyım da sjsjsj

  1. Allahdan bir oppaci olmayan bir normal army var normal armylerin hepsine merhaba sizide bts de coookk seviyom

 26. V benim için çok önemli isim.Diğer üyelerde öyle ama V ile çok ortak yönümüz olduğu için en çok ona saygı duyuyorum.Mesela o büyükannesini kaybettiği gün çok üzülmüştü.Onun üzüntüsünü bende aynen yaşadım. Birgün Kore’ye gidersem ve BTS fanmeetinglerine katılırsam bu ları ona ileticem.Benim sevgim acı,tatlı,ekşi gibi. Acı olan acı günleri olduğu zaman kalbime bir üzüntü çöküyor.Tatlı olan onun tatlı olan halleri beni başka şeyler yapmama zorluyor.Onu cidden çok seviyorum.Bu anlatılamaz bir histir benim için.

 27. V benim hayatımın anlamı,gözümün nuru.Onun hakkında böyle şeyler görmek şahsen çok hoşuma gidiyo o benim tek aşkıımmmmm..Ağzını yerim senin yaa ponçiğim V için herşeyi yapabilirim.V benim aşkım evde bile hep onun fotolarından var.seni seviyorum minişim.Gruptaki herkes o çok garip bir kişiliğe sahip diyor ama ben onu her haliyle seviyorum.Bu arada birinci biasım 1-V(tabikide) ikinci biasım 2-J-Hope üçüncü biasım 3-Jimin hepsine de değer veriyorum V seni çoooook seviyorum bitanem…..

  1. Acayip cringe sin ?????? ? ? ? ? İğrençsin bende bts seviyorum fakat senin yaptığın sevmek değil

   1. sen ne diyon yaa ne yapıp yapmıyacağımı sana mı sorucam!ben cringe falan değilim sadece ona olan sevgimi kanıtlamaya çalışıyorum kıskanma tamammııı kış kışşş hahaaha ayrıca iğrenç olan sensin.Sen önce beynini geliştir sonra gel beni eleştir oppacı oppacılardan nefret ediyorum kıskanma tamammı

    1. Iyyyyyy ne tesaduf benden senden igrendim allahim su mallara bak ya cekemeyince ergen ergen seyler yaziyolar sjsjdjfkjikjggg

   1. Tatlım benim üç biasım var ve hepsi ile benzer yönlerim var. İster 1 tane biasın olsun ister 7side biasın olur. Senin kararın

 28. V benim hayatımın anlamı onu çoook seviyorum hayatta en çok ama enn cok önemsediğim kişi valla o hem biasim hemde aşkım onun için herseyi yaparım ponçiğimmmmm?????

 29. Ayrıca Park Bogum’la (aktör), BTOB’den Sungjae’yle, GOT7’dan Mark’la, SHINee’den Minho’yla, Minjae’yle (aktör), EXO’dan Baekhyun’la arkadaşlar. bunlarla arkadaş olmasını sevdim sadece……

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu