K-Pop Haber

K-Pop&Drama Dergisi’nin 13. Sayısı Çıktı!

Kapağında BTS'in yer aldığı K-Pop&Drama Dergisi'nin 13. sayısı bayilerde. 45 güncel, 40 koleksiyon poster, 45 güncel, 90 koleksiyon sticker, 20 BTS Motto kart ve 4 tane pop art fan kart bu sayıda seni bekliyor. Sakın kaçırma!

Kapağında BTS grubunun yer aldığı K-Pop&Drama Dergisi’nin 13. Sayısı 2 Mart’ta çıktı. Bu karma sayıdaki 16 sayfalık dergi içeriğinden ipuçlarını, dergiyle birlikte verilen 45 güncel – 40 koleksiyon poster, 45 güncel – 90 koleksiyon sticker, 20 BTS Motto kart ve 4 tane pop art fan kartta seni hangi idoller ve grupların beklediğini bu yazıdan öğrenebilirsin. Haydi, hep beraber bakalım 13. sayıda neler varmış?


Dergiyi gazete bayilerinde, Migros, Carrefour, Macro gibi büyük süpermarketlerde, kitapçılarda, D&R’larda bulabilirsin.


13. SAYIDA SENİ BEKLEYEN HEDİYELER

BTS MOTTO KARTLARI

13. sayıyla birlikte BTS üyelerinin birbirinden güzel ve güncel 20 kartına sahip olmak ister misin? Kartların arkasında yakışıklılarımızın kendi sözlerinden motto’larını da bulacaksın.

İşte BTS motto kartları:

BTS motto kartları – K-Pop&Drama Dergisi’nin 13. Sayısı
BTS motto kartları – K-Pop&Drama Dergisi’nin 13. Sayısı

POP ART FAN KARTLAR

BTS, BLACKPINK ve TWICE’ın bu çok özel pop art fan kartları da bu sayıda seni bekliyor.

İşte kartlar:

Pop Art Fan Kart – 1 (BTS)
Pop Art Fan Kart – 2 (Blackpink – Twice)

STICKERLAR

K-Pop yıldızlarının en güncel fotoğraflarından oluşan birbirinden güzel 45 sticker, K-Pop&Drama Dergisi’nin 13. sayısında seni bekliyor. Ayrıca bunlara ek olarak 90 sticker daha bulacaksın derginin içinde. Yani toplamda 135 sticker’ı bir arada görünce lütfen şaşırma 🙂

Peki kimler var bu stickerlarda:

Jiwoo, JSeph, Somin, BM, Chan, Changbin,Feliz, Han, Hyunjin, IN, Seungmin, Lee Know, Bambam, Youngjae, Jackson, JB, Mark, Jinyoung, BTS, Wheein, Solar, Moonbyul, Hwasa, Suga, V, Jungkook, RM, Jin, J-Hope, Jimin, Chan, DK, Jay, Ju-ne, Song, Jennie, Lisa, Jisoo, Rose, Bobby, Yugyeom, Bae Suzy, IU, iKON

İşte stickerlar:

13. sayıda yer alan Sticker’lar

POSTERLER

Dergimizin 13. sayısında hediyelerin olmazsa olmazı birbirinden güzel 45 poster yer alıyor. Ayrıca yoğun istek üzerine ek olarak 40 koleksiyon poster daha koyuyoruz bu sayıya.

Peki posterlerde kimler var? Hemen söyleyelim:

BTS, Suga, V, Jungkook, RM, Jin, J-Hope, Jimin, Bts-Txt-Lee Hyun, Blackpink, Jennie, Lisa, Jisoo, Rose, Jeonghan, Joshua, Seungkwan, Woozi, Dino, Hoshi, The8, Mingyu, Vernon, Wonwoo, Red Velvet, Irene, Yeri, Wendy, Seulgi, Joy, Stray Kids, Txt, Jaemin, Jeno, Lovelyz, Gfriend, Sowon, Yerin, Eunha, Yuju, SinB, Umji, Dreamnote, Momoland, Nuest, Sf9, Rocket Punch, Amber Liu, Apink, Ateez, Everglow, iKON, Iz*One, KARD, Loona, Super Junior

İşte posterler:

Posterler – 1 (BTS – TXT – Lee Hyun)
Posterler – 2 (Blackpink – Seventeen)
Posterler – 3 (Red Velvet – Stray Kids – Txt – Jaemin – Jeno – Lovelyz)
Posterler – 4 (Gfriend – Dreamnote – Momoland – Nuest – SF9 – Rocket Punch)
Posterler – 5 (Amber Liu – Apink – Ateez – Everglow – iKON – Iz*One – KARD – Loona – Super Junior)

 13.SAYI DERGİ İÇERİĞİNDE NELER VAR? 

K-Pop&Drama Dergisi’nin 13. sayısının kapağı

BTS ŞAŞIRTIYOR

BTS hakkında şaşırtıcı bilgiler – K-Pop&Drama Dergisi’nin 13. Sayısı

Dünyanın en sevilen K-Pop gruplarından birinin yakışıklı üyeleri olsalar da onlar da en nihayetinde birer insan değil mi? Hepsinin garip garip huyları ve tahmin bile edemeyeceğin ilginç yönleri var. Kısacası BTS hiç bu kadar yakın mercek altına alınmadı!


BTS’LE ARAN NASIL?

BTS testi – K-Pop&Drama Dergisi’nin 13. Sayısı

Gerçek bir Army olduğunu düşünüyor musun? O zaman senin için hazırladığımız bu zor sorulara bakalım cevap verebilecek misin?


RAKAMLARLA BTS

Rakamlarla BTS – K-Pop&Drama Dergisi’nin 13. Sayısı

Dünyanın en sevilen K-Pop grubu BTS’i sözcüklerle anlata anlata bitiremedik. Biraz da rakamlardan yardım alalım dedik. Sayılar da konu BTS olunca çıldırdı tabii!


RED VELVET’İN PSYCHO TARZI

Red Velvet ile moda – K-Pop&Drama Dergisi’nin 13. Sayısı

Güney Kore’nin en sevilen kız gruplarından biri olan Red Velvet’in her Comeback’i ayrı bir olay oluyor. En son “The Reve Festival: Final” albümü ile ortalığı kasıp kavuran grubun “Psycho” şarkısı çok sevildi. Grup üyelerinin konseptleri de her zaman çok konuşuluyor tabii. Haydi, kızların yeni stillerini biraz mercek altına alalım!


KORELİLERİN FAVORİ VİDEOLARI

Korelilerin en sevdiği videolar – K-Pop&Drama Dergisi’nin 13. Sayısı

Youtube kısa süre önce Kore’de en çok izlenen müzik videolarını açıkladı. K-Pop’ın en büyük yıldızlarının müzik videolarından popüler İngilizce şarkılara kadar Güney Koreliler arasında en popüler klipler nelermiş öğrenmek ister misin?


AMBER’İN X DOSYASI

Amber Liu Röportajı – K-Pop&Drama Dergisi’nin 13. Sayısı

Amber Liu’nun “X” isimli yeni albümü 10 Ocak’ta yayınlandı. Ardından 24 Ocak’ta Kaliforniya’daki Fresno şehrinde “2020 X” turuna başlayan ünlü yıldız, gerçekleştireceği San Francisco konseri öncesinde, kendiyle ilgili merak edilen soruları cevapladı. Eski F(X) grubu üyesi bakalım bize neler anlatıyor?


K-POP EVRENİNDE NELER OLUYOR?

K-Pop haberleri – K-Pop&Drama Dergisi’nin 13. Sayısı

Güney Kore’den başlayıp tüm dünyayı kasıp kavurarak ülkemize kadar ulaşan K-Pop dünyasında şu sıralar acaba neler yaşanıyor? İdollerle ilgili haberler ve müzik piyasasındaki gelişmeler, hepsi burada!


Dergi satış fiyatı 16.90 TL


Instagram çekilişleri de tüm hızıyla devam ediyor. Instagram’dan bizi takip etmeyi ihmal etme 😉

Sosyal medya:
Instagram >>>
Facebook >>>

Twitter >>>

Benzer içerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu