K-Pop Haber

K-Pop&Drama Dergisi’nin 17. Sayısı Çıktı!

Kapağında V, Hyunjin, Soobin, Mina ve Wheein'in yer aldığı K-Pop&Drama Dergisi'nin 17. sayısı bayilerde. 67 poster, 45 sticker, 12 astro kart, 3 kapı askısı, 2 ayraç, testler ve bulmacalar bu sayıda seni bekliyor. Sakın kaçırma!

Kapağında Bts’ten V, Txt’den Soobin, Twice’tan Mina, Stray Kids’ten Hyunjin ve Mamamoo’dan Wheein’in yer aldığı K-Pop&Drama Dergisi’nin 17. Sayısı Aralık 2020’de çıktı. Bu yeni yıl özel sayısındaki 16 sayfalık dergi içeriğinde yer alan bulmaca ve testlerden ipuçlarını, dergiyle birlikte verilen 67 poster, 45 sticker, 12 astro kart, 3 kapı askısı ve 2 ayraçta seni hangi idoller ve grupların beklediğini bu yazıdan öğrenebilirsin. Haydi, hep beraber bakalım 17. sayıda neler varmış?


Dergiyi gazete bayilerinde, Migros, Carrefour, Macro gibi büyük süpermarketlerde, kitapçılarda, D&R’larda bulabilirsin.


17. SAYIDA SENİ BEKLEYEN HEDİYELER

ASTRO KARTLAR

2021 yaklaşırken sevdiğin idollerin ağzından yeni yılda yapman gerekenleri öğrenmek ister misin? Bu kartlar sana çok yardımcı olacak!

17. sayıda yer alan astro kartlar

AYRAÇLAR VE KAPI ASKILARI

17. sayı için 3 kapı askısı ve 2 ayraç hazırladık. Ruh haline göre istediğin kapı askısını odanın kapısına as, ailene vermek istediğin mesajı anında ilet! Ayraçlarla da en sevdiğin kitabını daha eğlenceli hale getir.

17. sayıda yer alan ayraçlar ve kapı askıları

STICKER’LAR

K-Pop starlarının en güncel fotoğraflarından oluşan birbirinden güzel 45 sticker, K-Pop&Drama Dergisi’nin 17. sayısında seni bekliyor.

17. sayıda yer alan Sticker’lar

POSTERLER

Poster coşkusu yaşamak istemez misin? Dergimizin 17. sayısında hediyelerin olmazsa olmazı birbirinden güzel 67 poster yer alıyor.

17. sayıda yer alan posterler-1
17. sayıda yer alan posterler-2
17. sayıda yer alan posterler-3
17. sayıda yer alan posterler-4
17. sayıda yer alan posterler-5
17. sayıda yer alan posterler-6

 17.SAYI DERGİ İÇERİĞİNDE NELER VAR? 

17. sayının kapağı

BENİM FAVORİMSİN

Benim favorimsin (Txt ve Stray Kids) – K-Pop&Drama Dergisi’nin 17. sayısı

Soobin, Yeonjun, Beomgyu, Taehyun ve Hueningkai’ın favorilerine bakarak sevdiğin K-Pop grubunu çok daha yakından tanıyabilirsin. Hatta arkadaşlarınla bir araya geldiğinizde, “TXT’de sarımsaklı ekmeği kim sever?” gibi birbirinize sorular sorarak kimin grubu daha iyi tanıdığına karar verebilirsiniz.

Bangchan, Lee Know, Changbin, Hyunjin, Han, Felix, Seungmin, I.N’in favorilerine göz atarak sevdiğin K-Pop grubunu çok daha yakından tanıyabilirsin. Hatta “Stray Kids’te fasulyeden hoşlanmayan üye kim?” gibi birbirinize sorular sorarak kimin grubu daha iyi tanıdığına karar verebilirsiniz.


BTS PİKNİKTE

Bts piknikte – K-Pop&Drama Dergisi’nin 17. sayısı

Rm, Jungkook, Suga, J-Hope, Jin, Jimin ve V acaba sıradan bir gününde neler yapıyor? Aralarında tıpkı senin arkadaşlarınla yaptığın gibi sohbetler yaşanıyor mu? Acaba birbirleriyle şakalaşıyor ve saçma esprilere gülüyorlar mı? Hemen merakını giderelim ve seni BTS’le piknik yapmaya davet edelim!


MÜTHİŞ BİR RANDEVU

Müthiş bir randevu – K-Pop&Drama Dergisi’nin 17. sayısı

Bts üyelerinden Joungkook ile buluşmak her K-Pop hayranının hayalidir herhalde. Farz edelim ki bu gerçek oldu, acaba onunla nasıl bir buluşmanız olsun isterdin? Haydi, biraz hayal kuralım!


BİL BAKALIM KİM?

Bil bakalım kim? – K-Pop&Drama Dergisi’nin 17. sayısı

Aşağıdaki cümleler hangi K-Pop yıldızlarına ait acaba tahmin edebilir misin? Yoksa biraz zor mu oldu? Tamam, sana biraz ipucu da verelim! Bakalım, onları gerçekten iyi tanıyor musun?


İDOLLERE SOR, CEVABINI GÖR

Kader çarkı – K-Pop&Drama Dergisi’nin 17. sayısı

Aklına en çok takılan soruları bir düşün! “Acaba o da seni seviyor mu?”, “Bu sene güzel geçecek mi?”, “Derslerinde başarılı olabilecek misin?” gibi kafanı karıştıran durumları kader çarkımızdaki idollere sorabilirsin. Bakalım, sana ne cevap verecekler?


MELODİK BULMACA

Melodik bulmaca – K-Pop&Drama Dergisi’nin 17. sayısı

K-Pop’ın en popüler şarkılarını senin için bir araya getirdik ama bu şarkıların hangi gruplara ait olduğunu sakladık. Eğer gerçekten iyi bir dinleyiciysen haydi bulmacadaki grupların isimlerini bul bakalım.


K-POP SÖZCÜK AVINA VAR MISIN?

Sözcük avı – K-Pop&Drama Dergisi’nin 17. sayısı

Aşağıdaki sözcük avı bulmacasında K-Pop’ın en popüler dört erkek ve dört kız grubu yer alıyor. Bakalım, toplamda sekiz adet grubun isimlerinin yer aldığı bu gizemi çözebilecek misin?


ONCE’SAN BİLİRSİN

Once’san bilirsin – K-Pop&Drama Dergisi’nin 17. sayısı

Eğer gerçek bir Once olduğunu iddia ediyorsan bu sorular sana çerez gibi gelecek! Haydi, en sevdiğin grup hakkında hazırladığımız bu kapsamlı teste göz at. Bakalım, K-Pop tarihinin gelmiş geçmiş en popüler kız gruplarından Twıce’ı ne kadar yakından tanıyormuşsun?


7 FARKI BUL!

7 farkı bul – K-Pop&Drama Dergisi’nin 17. sayısı

Haydi yaklaş biraz! Acaba aşağıda yer alan iki BTS fotoğrafı arasındaki 7 farkı bulabilir misin? Eğer kendine 10 dakikalık bir süre koyarsan bu iş daha da zevkli olacak, ne dersin?


İDOLLERİN SİHİRLİ NUMARALARI

İdollerin sihirli numaraları – K-Pop&Drama Dergisi’nin 17. sayısı

Matematik hiç bu kadar zevkli olmamıştı! Hemen topla rakamları, bul K-Pop idollerinin sihirli numaralarını ve onları daha yakından tanı. İstersen kendi ismindeki sayıya da bak ve numerolojinin senin hakkında neler anlattığını da gör!


K-POP KANKANI SEÇ!

Astroloji tablosu – K-Pop&Drama Dergisi’nin 17. sayısı

Eğer en sevdiğin K-Pop yıldızıyla arkadaş olsaydın, acaba onunla anlaşabilir miydin? Astro kartlarımızda yer alan ünlülerin burçlarına bakıp aşağıdaki tablodan hem kendi burcunu hem de onunkini seçerek arkadaşlık durumunuzun ne olacağını görebilirsin. Bu tabloyu kendi arkadaşlarınla uyumunu öğrenebilmek için de kullanabilirsin.


Dergi satış fiyatı 19.90 TL


Sosyal medyada bizi takip etmeyi ihmal etme 😉

Sosyal medya hesaplarımız:
Instagram >>>
Facebook >>>

Twitter >>>

Benzer içerikler

4 yorum

  1. Birşey sorabilir miyim grublara özel olarakda dergi çıkartabilir misiniz ilk olarak Nct grubunu çıkarırsanız çok mutlu oluyorum eskiden sizin dergimizi aldım cidden içinden çok fazla şey çıkıyor çok iyiler.Lütfen özel olarak dergiler çıkarın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu