K-Pop Haber

K-Pop&Drama Dergisi’nin 18. Sayısı Çıktı!

Kapağında Jimin, Baekhyun, Chenle, Lisa ve Tzuyu'nun yer aldığı K-Pop&Drama Dergisi'nin 18. sayısı bayilerde. 63 poster, 45 sticker, 3 alternatifli K-Pop defteri ve 16 sayfalık dopdolu içerikler bu sayıda seni bekliyor. Sakın kaçırma!

Kapağında Bts’ten Jimin, Exo’dan Baekhyun, Nct’den Chenle, Twice’tan Tzuyu ve Blackpink’ten Lisa’nın yer aldığı K-Pop&Drama Dergisi’nin 18. Sayısı Şubat 2021’de çıktı. 2021 yılının ilk sayısında verilen 63 poster, 45 sticker, 3 alternatifli defter ve dergi içeriğinden ipuçlarını bu yazıdan öğrenebilirsin. Haydi, hep beraber bakalım 18. sayıda neler varmış?


Dergiyi gazete bayilerinde, Migros, Carrefour, Macro gibi büyük süpermarketlerde, kitapçılarda, D&R’larda bulabilirsin.


18. SAYIDA SENİ BEKLEYEN HEDİYELER

DEFTER

BTS, Blackpink ya da Stray Kids’in defterine sahip olmak ister misin? Bu ayki sayımızda sana özel 3 adet defter alternatifi tasarladık, eğer merak ediyorsan hemen aşağıdaki görselden defterleri inceleyebilirsin:

Defterler – K-Pop&Drama Dergisi’nin 18. sayısı

STICKER’LAR

K-Pop yıldızlarının en güncel fotoğraflarından oluşan birbirinden güzel 45 sticker, K-Pop&Drama Dergisi’nin 18. sayısında seni bekliyor.

Peki kimler var bu sticker’larda:

 • NCT 127
 • STRAY KIDS
 • BLACKPINK
 • (G)I-DLE
 • TXT
 • GOT7

Yukarıdaki grupların tüm üyeleri

AYRICA: Bts, Chungha, Choa ve Jr

İşte sticker’lar:

Sticker’lar – K-Pop&Drama Dergisi’nin 18. sayısı

POSTERLER

Dergimizin 18. sayısında hediyelerin olmazsa olmazı birbirinden güzel 63 poster yer alıyor.

Peki posterlerde kimler var? Hemen sayalım:

 • BTS
 • BLACKPINK
 • NCT DREAM
 • MAMAMOO
 • TWICE

Yukarıdaki grupların üyelerinin hem tek tek hem de toplu posterleri

AYRICA: KAI, CHANYEOL, CHEN, BAEKHYUN, LAY, SEHUN, AESPA, CHERRY BULLET, ENHYPEN, EXID, FROMIS_9, GFRIEND, (G)I-DLE, GOT7, IU, IZ*ONE, LOONA, MOMOLAND, OH MY GIRL, ROCKET PUNCH, STRAY KIDS, TAEMIN, THE BOYZ, TREASURE, TXT ve YUNHO

İşte posterler:

Posterler 1 – K-Pop&Drama Dergisi’nin 18. sayısı
Posterler 2 – K-Pop&Drama Dergisi’nin 18. sayısı
Posterler 3 – K-Pop&Drama Dergisi’nin 18. sayısı
Posterler 4 – K-Pop&Drama Dergisi’nin 18. sayısı
Posterler 5 – K-Pop&Drama Dergisi’nin 18. sayısı
Posterler 6 – K-Pop&Drama Dergisi’nin 18. sayısı
Posterler 7 – K-Pop&Drama Dergisi – Sayı 18

 18.SAYI DERGİ İÇERİĞİNDE NELER VAR? 

Sayı 18 – K-Pop&Drama Dergisi

MENÜMÜZDE STRAY KIDS VAR

Stray Kids röportajı – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 18

Jenerasyonunun en iyi gruplarından biri olan Stray Kids’i yakın merceğe alıp yakışıklılarımızın son zamanlarda neler yaşadıklarına, yeni albüm ve şarkılarına ve pandeminin onları nasıl etkilediğine göz atmak ister misin? O zaman seni hemen bu nefis röportaja alalım!


İDOLLER AŞKA GELDİ!

İdoller aşka geldi – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 18

K-Pop idolleri aşk hayatlarını genellikle gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyorlar ama bazen röportajlarında romantik ilişkileriyle ilgili küçük tüyolar veriyorlar. Sevgililer Günü’ne özel hazırladığımız idollerin aşk dosyasına göz atmaya ne dersin?


HANGİMİZ DAHA BÜYÜĞÜZ?

Hangimiz daha büyüğüz? – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 18

İdollerin bazıları oldukça minyon bir fiziğe sahip oldukları için yaşlarını hiç belli etmiyorlar. Favori yıldızlarından hangilerinin yaşça daha büyük olduklarını acaba tahmin edebilir misin? O zaman seni böyle alalım!


IŞILTILI SAÇLAR

Işıltılı saçlar – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 18

K-Pop kızlarının havalı stillerine hayran olmamak mümkün değil. Hele o ahenkle dans eden saçları! Eğer sen de ışıl ışıl parlayan, havalı saçlara sahip olmak istersen idollerden tüyolar kapabilirsin.


TARZIMI BUL!

Tarzımı Bul! – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 18

K-Pop idolleri stilleriyle her zaman göz dolduruyorlar. Peki, acaba sen en sevdiğin yıldızların giyim tarzlarını ne kadar yakından tanıyorsun? Hangi stilin hangi idole ait olduğunu hemen tahmin edebilir misin? Tamam, birazcık ipucu da verelim.


İDOLLERİN BİASLARI

İdollerin biasları – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 18

K-Pop idollerini çok sevdiğini ve favorilerin olduğunu biliyoruz. “O, benim Bias”ım!” dediğin grup üyeleri var değil mi? Senin fanı olduğun bu yıldızların da birer “Bias”ı olduğunu biliyor muydun? Bakalım, onlar kime hayran?


RENKOLOJİ

Renkoloji – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 18

En sevdiğin rengin karakterin hakkında çok iyi ipuçları verdiğini biliyor muydun? Hadi, rengini belli et, gerçek kişiliğini keşfet!


AŞK DOLU DİZİLER

Aşk dolu K-Drama’lar – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 18

Sevgililer Günü’ne özel aşk dolu K-Dramalarla keyifli anlar yaşamaya ne dersin? Ji Chang-Wook, Im Si-Wan, Cha Eun-Woo ve Bae Suzy’nin yeni maceralarını bekleyenleri buraya alalım!


K-POP EVRENİ

Kpop haberleri – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 18

Güney Kore’den başlayıp tüm dünyayı kasıp kavurarak ülkemize kadar ulaşan K-Pop dünyasında şu sıralar acaba neler yaşanıyor? İdollerle ilgili haberler ve müzik piyasasındaki gelişmeler, hepsi burada!


Dergi satış fiyatı 22 TL


Sosyal medyada bizi takip etmeyi ihmal etme 😉

Sosyal medya hesaplarımız:
Instagram >>>
Facebook >>>

Twitter >>>

Benzer içerikler

2 yorum

 1. Ben sizin dergilerinizi çok severek alıyorum sizden bütün blinklerin (Blackpink fanlarının) bir isteği var lütfen (Blackpink ‘ten) Rosé R First Sigle Albümünün dergisini yapın lütfen ???

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu