K-Pop Haber

Stray Kids üyeleri 2024 Met Gala’da ne giydi?

Sevilen K-Pop Grubu Stray Kids ve oyuncu Madelyn Cline 2024 Met Gala’da Tommy ve Dee Hilfiger’ın misafiri oldu

Tommy Hilfiger, K-Pop grubu ve marka elçisi Stray Kids grubunun sekiz üyesiyle oyuncu Madelyn Cline’ın 6 Mayıs 2024 akşamı New York’ta gerçekleşen Metropolitan Museum of Art Kostüm Enstitüsü Galasına Tommy ve Dee Hilfiger’ın misafirleri olarak katıldığını duyurdu. En çok merak edilenlerden biri Stray Kids üyeleri 2024 Met Gala’da ne giydi? sorusu oldu.

Bu yıl ‘Sleeping Beauties: Reawakening Fashion’ (Uyuyan Güzeller: Modanın Yeniden Uyanması) temasıyla düzenlenen sergi, geçmişten günümüze arşivden en güzel tasarımlardan yaklaşık 250’sini sunarak moda tarihine saygı duruşunda bulunuyor. Gecenin ev sahipliklerini Zendaya Coleman, Bad Bunny, Chris Hemsworth ve Jennifer Lopez üstlendi.

Tüm üyeleri özel tasarım TOMMY HILFIGER stilleri giyen Stray Kids grubu, markanın altın detaylarla zenginleştirilen kırmızı, beyaz ve lacivert renk paletini ve klasik Amerikan ‘cool’ tarzını bu yılın temasına yansıtan görünümleriyle dikkat çekti. Ünlü Met Gala merdivenlerinde zarif bir grup oluşumuyla poz veren sekiz Stray Kids üyesi, özel dikim kabanlarını çıkardıklarında TOMMY HILFIGER’ın imza detaylarıyla tamamlanan kusursuz dikimli takım elbiselerini gözler önüne serdi.


KİM, NE GİYDİ

Soldan sağa: Tommy Hifiger, Dee Hilfiger ve Madelyn Cline

Tommy Hilfiger, özel tasarım TOMMY HILFIGER X Denis Frison ipek smokin giydi. Tek düğmeli kırmızı ceket lacivert grogren biyeler ve markanın imzası kırmızı, beyaz ve lacivert astarla tasarlandı. Görünüm, lacivert smokin ve ceketin yakasındaki elde işleme aplike çiçekli mücevher detayıyla tamamlandı.

Dee Hilfiger’ın giydiği özel tasarım şampanya rengi ipek saten TOMMY HILFIGER elbise, derin dekoltesi kapüşonlu peleriniyle dikkat çekti. J.G. Ballard’ın öyküsünü romantikleştiren görünüm, degrade efektli el işlemesi aplike çiçekler, gümüş rengi taşlar ve altın zincirlerle göz aldı.

Madelyn Cline, markanın DNA’sına bir övgü niteliğinde özel tasarım bir TOMMY HILFIGER beyaz ipek tafta romantik gömlek elbise giydi. Elbisenin klasik düğmeli modeli, Garden of Time’ın ünlü zaman çiçeğiyle uyumlu çiçek ve sarmaşık motifleriyle süslenmiş fantastik bir eteğe dönüştürüldü. Görünüm, elbiseyle aynı ipek tafta kumaştan tek parça olarak yeniden tasarlanan bir TOMMY HILFIGER çantayla tamamlandı.


STRAY KIDS

Bang Chan

Bang Chan Met Gala’da ne giydi?

Özel tasarım TOMMY HILFIGER klasik üç parça takım elbise giydi. İpek yün blazer ceket ve altın çiçekli yaka iğnesi, aynı kumaştan uyumlu gömlek ve pantolondan oluşan görünümün tamamına kırmızı biye detayları uygulandı. Bang Chan etkinliğe üzerinde saten üst yakalı ve açık kollu uzun ceketle geldi.


Lee Know

Lee Know Met Gala’da ne giydi?

Yakışıklının giydiği özel tasarım TOMMY HILFIGER kruvaza blazer cekette entegre dökümlü fular efekti ve yakada kırmızı ilik detayıyla dikkat çekti. Görünüm 24 ayar altın çizgili yün karışımı pantolon ve kırmızı biye detaylı lüks pamuklu gömlekle tamamlandı. Lee Know etkinliğe üzerinde saten üst yakalı ve çiçekli yaka iğneli kısa kabanla geldi.


Changbin

Changbin Met Gala’da ne giydi?

Kontrast detaylı ve lüks altın biyeli ipek yün gabardin blazer ceket ile ipek yün pantolon ve yelekten oluşan özel tasarım TOMMY HILFIGER üç parça takım elbise giydi. Yarı saydam çizgili kumaştan gömleğin en üst düğmesi altın bir çiçek şeklindeydi. Changbin etkinliğe üzerinde açık kollu kruvaze kabanla geldi.


Hyunjin

Hyunjin Met Gala’da ne giydi?

Kontrast biyeli, TH Monogram işlemeli ve altın arma düğmeli, özel tasarım TOMMY HILFIGER kırmızı ipek saten kruvaze blazer ceket ile pilili ipek saten pantolon giydi. Görünümü tamamlayan gömlek klasik Tommy çizgileri, yarı saydam kumaşı ve The Garden of Time’ın ünlü zaman çiçeğine göndermede bulunan çiçek detaylarıyla dikkat çekti. Hyunjin etkinliğe üzerinde altın arma düğmeli kruvaze Chesterfield kabanla geldi.


Han

Han Met Gala’da ne giydi?

Kontrast detaylı, TH Monogram işlemeli ve lüks altın biyeli, özel tasarım TOMMY HILFIGER parlak kırmızı ipek saten blazer ceket giydi. Görünüm inci saten pantolon ve yarı saydam çizgili kumaşlı, en üstte altın çiçek düğmeli gömlekle tamamlandı. Han etkinliğe üzerinde altın düğmeli ve kırmızı ilikli crop kabanla geldi.


Felix

Felix Met Gala’da ne giydi?

İpek saten yakalı, saten dikişli TH Monogram işlemeli ve altın çiçek detaylı özel tasarım TOMMY HILFIGER beyaz blazer ceket ile ipek saten smokin detaylı ipek yün pilili pantolon giydi. Yarı saydam kumaştan klasik Tommy çizgili gömleğin çiçek detayları, The Garden of Time’ın ünlü zaman çiçeğine gönderme niteliğindeydi. Felix etkinliğe üzerinde kruvaze Chesterfield kabanla geldi.


Seungmin

Seungmin Met Gala’da ne giydi?

Yakışıklının giydiği yakası ve manşetleri kırmızı biyeli, özel tasarım TOMMY HILFIGER parlak lacivert saten kruvaze blazer ceketin aksesuarı altın çiçekli yaka iğnesiydi. Görünüm, kırmızı ipek saten pantolonla tamamlandı. Rugby tarzının yarı saydam kumaşla yorumlandığı gömlekte yaka ve manşetler düz kumaştandı. Seungmin etkinliğe üzerinde saten üst yakalı ve açık kollu Crombie kabanla geldi.


I.N

I.N Met Gala’da ne giydi?

Yıldız ismin giydiği 24 ayar altın çizgili özel tasarım TOMMY HILFIGER kruvaze blazer cekette entegre dökümlü fular efektli yaka ve altın çiçek şekilli düğmeler kullanıldı. Görünüm aynı tonda biyeli saten pantolon ve lacivert biye detaylı lüks pamuklu gömlekle tamamlandı. I.N etkinliğe üzerinde altın arma düğmeli kabanla geldi.


Sosyal medyada bizi takip etmek için:
Instagram >>>
Facebook >>>

Twitter >>>

Benzer içerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu