K-Pop Haber

K-Pop & Drama Dergisi’nin 5. Sayısı Çıktı!

Hey, iKON’ik bir sayı ile karşındayız! Kapağında iKON'un olduğu K-Pop & Drama Dergisi'nin 5. sayısı bayilerde. Sakın kaçırma...

K-Pop rüzgarı tüm dünyayı saran bir akımla esmeye devam ederken pek çok favori grubumuz da muhteşem Comeback’lerle ruhumuzu okşuyor. YG Entertainment tarafından 2015’in Eylül ayında kurulan iKON grubunun üyeleri de geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdükleri “Killing Me” şarkıları ile K-Pop evrenindeki yerlerini sağlamlaştırmaya devam ediyorlar. Sosyal medyadan gelen yoğun isteklere baktığımızda da bu yakışıklıları kapakta görmek isteyeceğini düşündük. Umarım seni mutlu edebilmişizdir. K-Pop & Drama Dergisi’nin 5. sayısı (Kasım 2018 sayısı) içerikleri nelermiş hep beraber inceleyelim:


14 Şubat 2019’da “Sevgililer Günü Özel” sayısı çıktı. Detaylar <<<burada>>>


Bu arada çekilişlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Hediyelerle dolu çekilişlerimize Instagram’dan katılabilirsin 🙂


 BEŞİNCİ SAYIDA NELER VAR? 

K-POP VİDEOLARI YARIŞIYOR!

K-Pop & Drama Dergisi 5. sayı - En çok izlenen Kpop videoları
K-Pop & Drama Dergisi 5. sayı – K-Pop videoları yarışıyor

K-Pop, son beş yıldır müzik piyasasına damgasını vuruyor. Peki, bugüne kadar Youtube’da en çok izlenen K-Pop videolarını merak ediyor musun? O zaman hemen rakamlarla konuşalım ve geriye doğru sayalım! Tabi bu izlenme sayılarının her geçen gün değiştiğini de belirtelim.


iKON’İK HAREKETLER!

K-Pop & Drama Dergisi'nin 5. sayısı - iKON'ik grubu
K-Pop & Drama Dergisi’nin 5. sayısı – iKON’ik hareketler

“Love Scenario” şarkıları ile herkesin gönlünde taht kuran 7 kişilik erkek grubu iKON, yine harika bir şarkıyla geri döndü. Bir önceki şarkılarından oldukça farklı bir tarzla karşımıza çıkan yakışıklılar, senenin en iyi comeback’lerinden birine de imza attılar. İşte nedenleri K-Pop & Drama Dergisi’nin 5. sayısında…


KIRMIZININ GÜCÜ RED VELVET

K-Pop & Drama Dergisi'nin Beşinci sayısı -Kırmızının gücü: Red Velvet kız grubu
K-Pop & Drama Dergisi’nin Beşinci sayısı -Kırmızının gücü: Red Velvet

Bu yıla damgasını vuran gruplardan biri de kesinlikle Red Velvet oldu. En son 6 Ağustos’ta piyasaya çıkardıkları mini albümleri “Summer Magic” ile ortalığı kasıp kavurdular. Piyasaya çıktıkları günden beri çok sevilen ve şarkılarına sürekli yenilerini ekleyen bu güzel ve yetenekli beş kız, sence de çok havalı değil mi? Detaylar K-Pop & Drama Dergisi’nin 5. sayısında seni bekliyor.


GOT7 GÖZÜMÜZ ÜZERİNDE!

K-Pop & Drama Dergisi Beşinci sayı - Gözümüz üzerinde: GOT7 grubu
K-Pop & Drama Dergisi Beşinci sayı – Gözümüz üzerinde: GOT7

GOT7, “Eyes On You” turnesinden yeni dönmüş olmasına rağmen hiç ara vermeden geçtiğimiz aylarda yeni bir Comeback’e imza attı. Hatta albümün dört ayrı dilde versiyonunu da sevenlerine sundu. Bu yoğun programın içerisinde bu kadar başarılı ve güzel bir albüme imza atmaları gerçekten çok mutluluk verici!


DİKKAT! SUNMI GELİYOR

K-Pop & Drama Dergisi 5. sayı - Sunmi hakkında bilinmesi gerekenler
K-Pop & Drama Dergisi 5. sayı – Dikkat Sunmi geliyor

Wonder Girls’ten ayrıldıktan sonra solo kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Sunmi, yazın sonlarına doğru çıkardığı “Warning” albümüyle oldukça dikkat çekti. Eğer sen de bu yetenekli ve güzel K-Pop yıldızı ile tanışmadıysan seni K-Pop & Drama Dergisi’nin 5. sayısına alalım!


YENİ GÖZDEMİZ (G)I-DLE

K-Pop & Drama Dergisi'nin 5. sayısı - (G)I-DLE hakkında bilinmesi gerekenler
K-Pop & Drama Dergisi’nin 5. sayısı – Yeni gözdemiz: (G)I-DLE

Geçtiğimiz mayıs ayında K-Pop dünyasına adım atan ve “Latata” şarkıları ile müzik listelerini altüst eden Rookie kız grubu (G)I-DLE, daha da bombastik bir şarkı olan “Hann (Alone)” ile geçtiğimiz aylarda geri dönüş yaptı. Uzun zamandır bu Comeback’i bekleyen fanlar, sonunda istediklerine ulaştılar. Ve açıkçası bu bekleyişin de karşılığını aldılar.


YARAMAZ ÇOCUKLAR

K-Pop & Drama Dergisi'nin 5. sayısı - PENTAGON hakkında bilinmesi gerekenler
K-Pop & Drama Dergisi’nin 5. sayısı – Yaramaz çocuklar: PENTAGON

Aykırı ve eğlenceli tarzlarıyla sevilen erkek grubu Pentagon, çok kısa bir süre önce Comeback yaptı. Grup olarak şu sıralar çok büyük zorluklarla yüzleşmelerine ve iki üyelerinin eksik olmasına rağmen yine de gözden düşmediler. İşte tüm detaylar K-Pop & Drama Dergisi’nin 5. sayısında…


FİLM GİBİ HAYATLAR!

K-Pop & Drama Dergisi'nin 5. sayısı - İdollerin film gibi hayatları
K-Pop & Drama Dergisi’nin 5. sayısı – Film gibi hayatlar

K-Pop idollerini her zaman kameralara gülümserken görüyoruz. Peki, hiç düşündün mü? Acaba hayat onlara her zaman tozpembe miydi? Tabii ki hayır! Pek çok idolün aslında geçmişinde oldukça dramatik hatta film gibi diyebileceğimiz hikayeler var. Fakat bu olaylar onları hiçbir zaman yıldırmadı ve hayata daha sıkı sarılmalarına yardımcı oldu. İşte, tam da bu yüzden bugün azimlerinin karşılığını alıyorlar.


K-DRAMAKOLİK

K-Pop & Drama Dergisi'nin 5. sayısı - K-Drama tavsiyeleri
K-Pop & Drama Dergisi’nin 5. sayısı – K-Dramakolik

K-Pop&Drama Dergisi’nde okuyucularımızdan gelen yazılara yer vermeye devam ediyoruz. Bu sayımızda K-Drama konusunda gerçekten tez yazabilecek arkadaşlarımızın dizi önerilerine yer vermek istedik. Bu yapımlara mutlaka göz atmalısın!

Sen de sevdiğin gruplarla ilgili yazılarını info@kpopturkiye.com adresine yollayabilirsin.


DİZİ DİZİ EĞLENCE

K-Pop & Drama Dergisi'nin 5. sayısı - K-Drama tavsiyeleri
K-Pop & Drama Dergisi’nin 5. sayısı – Dizi dizi eğlence

K-Pop’un bu kadar popüler olduğu şu günlerde Kore dizilerine de bir şans vermelisin. Çünkü inan bize onlar da çok eğlenceli ve inanılmaz yaratıcılar! Romantik komedi ve fantastik tarzlarda, çok seveceğin dizi önerilerini sıraladık. Keyifli seyirler!


BTS’LE SEN DE SÖYLE

K-Pop & Drama Dergisi 5. sayı - BTS'le şarkı söyle
K-Pop & Drama Dergisi’nin 5. sayısı – BTS’le şarkı söyle

BTS’in yepyeni şarkılarına eşlik etmek ister misin? Ama Korece bilmiyorsan bunu yapman biraz zor olacak. Senin için Latin harfleriyle şarkıların sözlerini yazdık ve Türkçe anlamlarını hazırladık.


DOĞUM GÜNÜ ÇOCUKLARI

K-Pop & Drama Dergisi'nin 5. sayısı - Kasım'da doğan idoller
K-Pop & Drama Dergisi’nin 5. sayısı – Doğum günü çocukları

Kasım ayında doğan K-Pop yıldızlarının doğum günlerini istersen sosyal medyadan kutlayabilirsin ama asıl onlar için güzel bir dilek tutmaya ne dersin? Yeni yaşına giren idollerin favori zevklerini derledik, belki buradan iyi dileklerin için tüyolar kapabilirsin!


5. SAYIDAKİ POSTERLER, STICKERLAR

K-Pop & Drama Dergisi'nin 5. sayısında hangi poster ve stickerlar var
K-Pop & Drama Dergisi’nin 5. sayısı – Posterler stickerlar

Birbirinden güzel posterler ve stickerlar K-Pop & Drama Dergisi’nin Kasım sayısında seni bekliyor.

POSTERLERDE KİMLER VAR:

ASTRO, NCT, CHA EUNWOO, DREAMCATCHER, iKON, JIN, BTS, KAI, JACKSON, EXID, HYUNA, iKON, OH MY GIRL, V, SUGA, TWICE, MONSTA X, RM, PRISTIN, NU’EST, GFRIEND, MARK, WINNER

Bu 24 postere ek olarak 32 de sticker var.

5. sayıda hangi poster ve stickerların yer aldığını görmek için Instagram hesabımızdaki gönderiye <<<buradan>>> ulaşabilirsin.

https://www.instagram.com/p/BpesLM_BeXr/

Ayrıca altıncı sayının kapağında kimi görmek istersiniz, onu da yazmayı unutmayın. Bir sonraki sayımızda görüşmek üzere…

Sosyal medya:
Facebook >>>
Instagram >>>
Twitter >>>

Benzer içerikler

8 yorum

  1. Exo ya özel bir sayı yapar mısınız ben çok istiyorum almayı ama Exo ya özel bir sayı yok ?

  2. Lütfen bu ayki seride EXO kapakta olsun. Uzun zaman sonra 2 Kasım’da comeback yaptılar, bu EXO-l’ler için çok anlamlı ve içerikte de daha çok EXO olması güzel olur. Böyle bir dergi yaptığınız için teşekkürler çünkü Güney Kore uzak olduğu için idollerle ilgili şeyler bulmak zordu ve başka dergilerdeki bir kaç şeyle yetinmek zorunda kalıyorduk, şu an mesafelerin ve ulaşılabilirliğin bir nebze azaldığına inanıyorum. EXO koleksiyon sayısını da aldım ve çok beğendim sadece daha çok toplu grup posteri olsa daha iyi olurdu ama çok güzeldi teşekkürler.

  3. 6.sayıda kapakta Bts yada blackpink olsun. Ünlü grupların posterleri daha çok olsun. Bir de Lee jong suk un posterinide koyar mısınııızz??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu