K-Pop Haber

K-Pop&Drama Dergisi’nin 10. Sayısı Çıktı!

Kapağında Exo'dan Baekhyun, Seventeen'den Vernon, Bts'ten Jungkook, Oh My Girl'den Arin ve Everglow'dan Eu ile Aisha'nın olduğu K-Pop&Drama Dergisi'nin 10. sayısı bayilerde. Sürpiz BTS paketi, sticker'lar ve posterlerle dolu dergiyi sakın kaçırma!

Kapağında Baekhyun(Exo), Vernon(Seventeen), Jungkook(Bts), Arin(Oh My Girl), EU ve Aisha(Everglow)’nın olduğu K-Pop&Drama Dergisi’nin 10. Sayısı Eylül’de çıktı. Onuncu sayıdaki 16 sayfalık dergi içeriğinden ipuçlarını, dergiyle birlikte verilen 46 poster, 45 sticker ve sürpriz BTS paketinde seni hangi idoller ve grupların beklediğini bu yazıdan öğrenebilirsin. Haydi, hep beraber bakalım 10. sayıda neler varmış?


Dergiyi, gazete bayilerinde, Migros, Carrefour gibi büyük süpermarketlerde, kitapçılarda, D&R’larda bulabilirsin.


Bu arada çekilişler tüm hızıyla devam ediyor. Hediyelerle dolu çekilişlerimize Instagram’dan katılabilirsin 🙂


10. SAYIDA SENİ BEKLEYEN HEDİYELER

STICKERLAR

K-Pop idollerinin güncel fotoğraflarından oluşan birbirinden güzel 45 sticker, K-Pop&Drama Dergisi’nin 10. sayısında seni bekliyor.

Peki kimler var bu stickerlarda:

Jimin, J-Hope, Suga, Jungkook, Jin, RM, V, Yoon, Hoony, Mino, Jinu, IU, Chanyeol, Sehun, Youngjae, JB, Mark, Monsta X, Jackson, Jinyoung, BamBam, Yugyeom, Beomgyu, Hueningkai, Soobin, Taehyun, Yeonjun, Seunghee, YooA, Mimi, Jiho, Hyojung, Binnie, Nct 127, Tzuyu, Nayeon, Mina, Dahyun, Momo, Taeyong, Jaehyun, Doyoung, Twice

İşte stickerlar:

10. sayıdaki stickerlar
Sticker’lar – Sayı 10

POSTERLER

10. sayıda tam 46 posteri senin için hazırladık.

Peki posterlerde kimler var? Hemen söyleyelim:

Sehun, Chanyeol, Exo-SC, Baekhyun, Kai, EVERGLOW, Yiren, Eu, Sihyeon, Onda, Mia, Aisha, BTS, Jimin, J-Hope, Suga, Jungkook, Jin, RM, V, Joshua, DK, Seungkwan, Jeonghan, Woozi, Mingyu, Wonwoo, Vernon, S.Coups, Dino, Hoshi, The8, Jun, VAV, WJSN, STRAY KIDS, Lee Know, Seungmin, Woojin, Han, Hyunjin, IN, Chan, Changbin, Felix, OH MY GIRL, NCT DREAM, MONSTA X, ITZY, NCT 127, CIX, D1CE, DREAMCATCHER, EXID, FANATICS, GFRIEND, ROCKET PUNCH, Ong Seongwu

İşte posterler:

10. sayıdaki posterler
Posterler part1 – K-Pop&Drama Dergisi’nin 10. sayısı
10. sayıdaki posterler
Posterler part2 – K-Pop&Drama Dergisi’nin 10. sayısı
10. sayıdaki posterler
Posterler part3 – K-Pop&Drama Dergisi’nin 10. sayısı
10. sayıdaki posterler
Posterler part4 – K-Pop&Drama Dergisi sayı 10
10. sayıdaki posterler
Posterler part5 – K-Pop&Drama Dergisi sayı 10
10. sayıdaki posterler
Posterler part6 – K-Pop&Drama Dergisi sayı 10

SÜRPRİZ BTS PAKETİ

10. sayımızda yer alan ve senin için özel olarak hazırladığımız BTS sürpriz paketi de dergiyle birlikte seni bekliyor.

10. sayıdaki BTS sürpriz paketi
BTS sürpriz paketi – K-Pop&Drama Dergisi sayı 10

 


 10. SAYININ DERGİ İÇERİĞİNDE NELER VAR? 

K-POP EVRENİNDE NELER OLUYOR?

10. sayının dergi içeriği
K-Pop Haber – K-Pop&Drama Dergisi’nin 10. Sayısı

Güney Kore’den başlayıp tüm dünyayı kasıp kavurarak ülkemize kadar ulaşan K-Pop Dünyasında şu sıralar acaba neler yaşanıyor? İdollerle ilgili haberler ve müzik piyasasındaki en son gelişmeler, hepsi burada!


HIT MAKİNESİ SEVENTEEN

10. sayının dergi içeriği
Seventeen – K-Pop&Drama Dergisi 10. Sayı

Seventeen’in yeni şarkısı “Hit” tam 19 ülkenin müzik listesini altüst ederek birinci sıraya yükseldi. Yakışıklı üyelerimiz, bu comeback’leri ile K-Pop dünyasında ne kadar etkili olduklarını bir kez daha kanıtlamış oldular. Onları tebrik ediyor ve yeni çalışmalarını masaya yatırıyoruz!


BTS DÜNYASI

10. sayının dergi içeriği
BTS Dünyası – K-Pop&Drama Dergisi 10. Sayı

Elde ettikleri başarılar ile bugün sadece Güney Kore’de değil tüm dünyada milyonlarca hayrana sahip olan BTS’in tabii ki bir mobil oyunu da var! Pek çoğumuzun Güney Kore’ye gidip onlarla tanışma şansımız yok maalesef ama Netmarble’ın yeni mobil oyunu BTS World’le sen de idollerimizin dünyasına dalabilirsin.


SEVİYORSAN SÖYLE MONSTA X

10. sayının dergi içeriği
Monsta X- K-Pop&Drama Dergisi’nin 10. Sayısı

Fas’ta doğan ve 13 yaşında ailesiyle Amerika Birleşik Devletleri’ne göç eden ünlü hip hop sanatçısı French Montana ile iş birliği yapan Monsta X, geçtiğimiz günlerde Amerikalı ünlü talk show programcısı Jimmy Kimmel’in konuğu oldu. Büyük bir atağa geçen yetenekli idollerimize 2019 şanslı geldi. Neden mi? Hemen anlatalım!


BIM BAM BUM ROCKET PUNCH

10. sayının dergi içeriği
Rocket Punch – K-Pop&Drama Dergisi’nin 10. Sayısı

K-Pop dünyası yeni ve iddialı bir kız grubuna kavuştu! 7 Ağustos’ta “Bim Bam Bum” klibiyle müzik dünyasına merhaba diyen kızlar, “Pink Punch” isimli ilk mini albümleriyle bomba gibi bir giriş yaptılar. Juri, Yeonhee, Suyun, Yunkyong, Sohee ve Dahyun olmak üzere 6 kişiden oluşan Rocket Punch’ı biraz yakından tanıyalım mı?


BOMBASTİK DİZİLER

10. sayının dergi içeriği
K-Drama – K-Pop&Drama Dergisi’nin 10. Sayısı

Kore dizilerini seviyorsan senin için en keyifli yapımları derledik. Romantik, polisiye, macera, dram, komedi, fantastik… Tarzına göre olanları seç ve izlemeye başla!


ÇOK CIX BİR GRUP

10. sayının dergi içeriği
CIX – K-Pop&Drama Dergisi 10. Sayı

Geçtiğimiz temmuz ayında bomba gibi bir debut yapan CIX, yani Complete in X grubu, 5 kişilik kadrosuyla karşında. Biz onları çok sevdik, bakalım sen neler hissedeceksin?


MARKALARIN TERCİHİ İDOLLER

10. sayının dergi içeriği
Güzellik – K-Pop&Drama Dergisi 10. Sayı

K-Pop her yerde! Dünyaca ünlü kozmetik markaları, popüler idolleri marka elçisi yapabilmek için adeta birbirleriyle yarışıyorlar. Bts, Monsta X, Chungha, Sunmi, Got7 ve Hyuna bu isimlerden sadece bazıları!


İDOLLERİN SEÇTİĞİ ŞIKLIK

10. sayının dergi içeriği
Moda – K-Pop&Drama Dergisi’nin 10. Sayısı

K-Pop idollerin kombinlerine baktığında sen de “Acaba üzerindeki hangi marka?” ya da “Bunu nereden buldu?” diye düşünmüşsündür. Merak etme senin için onların favori moda markalarını araştırdık. Gel, birlikte bakalım en çok hangi markalar seviliyormuş!


Ayrıca sonraki sayının kapağında ve içeriğinde kimleri görmek istersin, onu da yazmayı unutma. Hangi poster ve Sticker’ları istediğini de yorumlara yazabilirsin. Bir sonraki sayımızda görüşmek üzere…


Dergi satış fiyatı 16.90 TL


Instagram çekilişleri de tüm hızıyla devam ediyor. Instagram’dan bizi takip etmeyi ihmal etme 😉

Sosyal medya:
Instagram >>>
Facebook >>>

Twitter >>>

Benzer içerikler

5 yorum

  1. Off! Ben bunların hepsini almıştım zamanında babam sağolsun hepsini atmıştı çöpe! Yıllardır biriktirdiğim posterlerimi görünce duygulanmamak elde değil!

  2. Lütfen bir sonraki sayınıza F(x) ve Loonanın daha fazla poster ve çıkartmasını koyar mısınız? Hatta bence Loonadan derginizde bahsede bilirsiniz çünkü Loona çok ilginç bir grup ve birçok kisinin grubu tanıyınca sevebileceğini düşünüyorum.

  3. Lütfen bir sonraki sayınıza mamamoo üyelerinden ya da EVERGLOW üyelerinden koyar mısınız?..

  4. Lütfen twice’ın yeni albümü olan feel special için bir sayı çıkartır mısınız. Bekliyorum ve emin olun çıkınca en az 4-5 tane alacağım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu