K-Pop Haber

K-Pop&Drama Dergisi’nin 12. Sayısı Çıktı!

Kapağında Suga, Baekhyun, Nayeon, Jinyoung, Yeri ve Irene'nin olduğu K-Pop&Drama Dergisi'nin 12. sayısı bayilerde. 2020 takvimi, 90 sticker ve 78 poster seni bekliyor. Sakın kaçırma!

Kapağında Suga(Bts), Baekhyun(Exo), Jinyoung(Got7), Nayeon(Twice), Yeri(Red Velvet) ve Irene(Red Velvet)’in olduğu K-Pop&Drama Dergisi’nin 12. Sayısı 13 Ocak’ta çıktı. Bu karma sayıdaki 16 sayfalık dergi içeriğinden ipuçlarını, dergiyle birlikte verilen 2020 takviminin detaylarını, 78 poster ve 90 stickerda seni hangi idoller ve grupların beklediğini bu yazıdan öğrenebilirsin. Haydi, hep beraber bakalım 2020’nin ilk sayısında neler varmış?


Dergiyi gazete bayilerinde, Migros, Carrefour, Macro gibi büyük süpermarketlerde, kitapçılarda, D&R’larda bulabilirsin.


12. SAYIDA SENİ BEKLEYEN HEDİYELER

2020 TAKVİMİ

Yeni yılın ilk sayısına özel hazırladığımız 2020 idol takvimi 12. sayıda seni bekliyor! Her ayın takviminin arkasında o ay doğan bir idolün fotoğrafını bulabilirsin. Üstelik bu kartları çantanda, cebinde, cüzdanında taşıyabilirsin.

Takvimde seni bekleyen idoller:

Lisa, Seulgi, Hyungwon, Tzuyu, BamBam, Sehun, Jungkook, Changbin, Hwasa, Sowon, Woozi ve Jongho

İşte takvim:

Takvim – Ön yüz
Takvim – Arka yüz

STICKERLAR

K-Pop yıldızlarının en güncel fotoğraflarından oluşan birbirinden güzel 90 sticker, K-Pop&Drama Dergisi’nin 12. sayısında seni bekliyor.

Peki kimler var bu stickerlarda:

Sehun, Chen, Kai, Suho, Baekhyun, Chanyeol, Jin, Suga, Jimin, Jungkook, J-Hope, RM, V, Yeri, Wendy, Seulgi, Joy, Irene, Red Velvet, Momo, Chaeyoung, Jeongyeon, Jihyo, Mina, Nayeon, Sana, Dahyun, Tzuyu, Wheein, Solar, Moonbyul, Hwasa, Jisoo, Jennie, Rose, Lisa, Blackpink, Youngjae, Jackson, Jinyoung, Mark, Yugyeom, JB, BamBam, Got7
Hwanwoon, Keonhee, Leedo, Ravn, Seoho, Xion, JR, Aron, Baekho, Ren, Minhyun, Bae Suzy, IU, Ji Chang Wook, Lee Minho, Ji Soo, BTS, Cha Eunwoo, Jinjin, MJ, Moonbin, Rocky, Sanha, Chanmi, Hyejeong, Seolhyun, Yuna, Hyuna, Beomgyu, Yeonjun, Soobin, Hueningkai, Taehyun, WJSN

İşte stickerlar:

12. sayıda yer alan sticker’lar part1
12. sayıda yer alan sticker’lar part2

POSTERLER

Dergimizin 12. sayısında hediyelerin olmazsa olmazı birbirinden güzel 78 poster yer alıyor.

Peki posterlerde kimler var? Hemen söyleyelim:

Red Velvet, Irene, Wendy, Yeri, Joy, Seulgi, GOT7, Bambam, Youngjae, JB, Yugyeom, Mark, Jinyoung, Jackson, EXO, Suho, Chanyeol, Baekhyun, Chen, Sehun, Kai, Xiumin, D.O, Lay, BTS, Jin, Suga, Jimin, Jungkook, J-Hope, RM, V, BLACKPINK, Jisoo, Jennie, Rose, Lisa, CLC, WJSN, GFRIEND, OH MY GIRL, TWICE, TXT, ATEEZ, ASTRO, PENTAGON
SUPERM, Taemin, Ten, Lucas, Mark, Taeyong, MAMAMOO, Moonbyul, Hwasa, Solar, Wheein, STRAY KIDS, Chan, Changbin, Felix, Han, Hyunjin, IN, Lee Know, Seungmin, SEVENTEEN, Ahin, Hyebin, Jane, Jooe, Nancy, Nayun, AOA, IZ*ONE, GOLDEN CHILD, ONEUS, IU

İşte posterler:

Posterler – 1 (BTS, V, J-Hope, Jimin, Suga, Jungkook, RM, Jin)
Posterler – 2 (EXO, Suho, Chanyeol, Chen, Sehun, Lay, D.O, Xiumin, Baekhyun, Kai)
Posterler – 3 (SUPERM, Taemin, Ten, Lucas, Mark, Taeyong)
Posterler – 4 (STRAY KIDS, Chan, Changbin, Felix, Han, Hyunjin, IN, Lee Know, Seungmin)
Posterler – 5 (GOT7, Bambam, Youngjae, JB, Yugyeom, Mark, Jinyoung, Jackson)
Posterler – 6 (MAMAMOO, Moonbyul, Hwasa, Solar, Wheein)
Posterler – 7 (Red Velvet, Irene, Wendy, Yeri, Joy, Seulgi)
Posterler – 8 (Jisoo, Lisa, Rose, Jennie, Blackpink, Ahin, Hyebin, Jane, Jooe, Nancy, Nayun)
Posterler – 9 (Aoa, Oh My Girl, Ateez, Clc, Seventeen, Oneus, Iz*One, Golden Child, Pentagon)
Posterler – 10 (Txt, Wjsn, Astro, Twice, Gfriend, IU)

 12.SAYI DERGİ İÇERİĞİNDE NELER VAR? 

K-Pop&Drama Dergisi’nin 12. sayısının kapağı

BTS YİNE BİR NUMARA

BTS zirvede – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 12

Tüm dünyada geniş bir hayran kitlesine sahip olan biricik grubu BTS, tabii ki 2019 yılına damga vuran K-Pop gruplarının başında yer alıyor. 2020’ye girdiğimiz şu günlerde haydi gel geçtiğimiz yıla bir göz atalım ve bakalım hangi gruplar hangi satış rakamlarına ulaşmışlar ve acaba BTS’e ne kadar yaklaşabilmişler?


ATEEZ’İN İDOLLERİ

Ateez’in rol modelleri – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 12

Son zamanların en çok konuşulan çaylak gruplarından ATEEZ hakkında eminiz ki sen de pek çok detayı merak ediyorsundur. Ne de olsa grup üyeleri şimdiden K-Pop severlerin favorisi haline geldiler. Peki, acaba bu yakışıklıların rol modelleri kimler? Haydi, göz atalım!


HEY MAMAMOO

Mamamoo konusu – K-Pop&Drama Dergisi’nin 12. Sayısı

Rainbow Bridge World Müzik Şirketi’nin Haziran 2014’te K-Pop dünyasına kazandırdığı Mamamoo, retro, jazz ve R&B’den oluşan tarzı ve güçlü vokalleriyle her geçen gün kendine daha geniş bir hayran kitlesi edinmeye devam ediyor. Geçtiğimiz kasım ayında piyasaya çıkardıkları “Reality in Black” albümlerinde de boş yok! Dört dörtlük bu kız grubu, bakalım şu sıralar neler yapıyor?


GOT7’I HER TÜRLÜ TANIRIM!

Got7 testi – K-Pop&Drama Dergisi’nin 12. Sayısı

Biliyoruz GOT7’ı çok seviyorsun. Peki, grup üyelerinin yüzlerini görmeden onları ellerinden, kollarından, bacaklarından veya boyunlarından şıp diye tanıyabilir misin? Haydi, favori yakışıklılarını bul bakalım!


STİL CANAVARLARI

Moda – K-Pop&Drama Dergisi’nin 12. Sayısı

Havaalanları bizim için sadece bir yerden bir yere gittiğimiz, saatlerce beklemek durumunda kaldığımız için orada olmaktan pek keyif almadığımız sıkıcı yerlerdir. İşte bu yüzden de çoğunlukla bir jean ve bir tişörtle yolculuk yapmayı tercih ederiz. Fakat konu K-Pop idolleri olunca havaalanı stili başlı başına incelemeye değer bir konu! Sence bu alanda en stil sahibi isimler kimler? Biz listemizi oluşturduk bile!


K-POP 2019’A DAMGA VURDU

2019’da neler oldu? – K-Pop&Drama Dergisi’nin 12. Sayısı

Geçtiğimiz yıl, K-Pop dünyası ticari başarı ve küresel popülarite açısından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı bir dönem oldu. “Hallyu” yani K-Pop dalgası yükselirken bazı düşüşler ve skandallar da yaşandı tabii! Acısıyla tatlısıyla 2019’da neler oldu haydi yeniden hatırlayalım.


Ayrıca sonraki sayının kapağında ve içeriğinde kimleri görmek istersin, onu da yazmayı unutma. Hangi poster ve Sticker’ları istediğini de yorumlara yazabilirsin. Bir sonraki sayımızda görüşmek üzere…


K-POP EVRENİNDE NELER OLUYOR?

K-Pop haberleri – K-Pop&Drama Dergisi’nin 12. Sayısı

Güney Kore’den başlayıp tüm dünyayı kasıp kavurarak ülkemize kadar ulaşan K-Pop dünyasında şu sıralar acaba neler yaşanıyor? İdollerle ilgili haberler ve müzik piyasasındaki gelişmeler, hepsi burada!


Dergi satış fiyatı 16.90 TL


Instagram çekilişleri de tüm hızıyla devam ediyor. Instagram’dan bizi takip etmeyi ihmal etme 😉

Sosyal medya:
Instagram >>>
Facebook >>>

Twitter >>>

Benzer içerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu