K-Pop Haber

K-Pop&Drama Dergisi’nin 14. Sayısı Çıktı!

Kapağında Jungkook, Suga, Ryujin, Jackson ve Miyeon'un yer aldığı K-Pop&Drama Dergisi'nin 14. sayısı bayilerde. 46 poster, 90 sticker, 25 K-Drama kartı bu sayıda seni bekliyor. Sakın kaçırma!

Kapağında BTS’den Jungkook ve Suga, GOT7’dan Jackson, ITZY’den Ryujin ve (G)I-DLE’dan Miyeon’un yer aldığı K-Pop&Drama Dergisi’nin 14. Sayısı Haziran’da çıktı. Bu karma sayıdaki 16 sayfalık dergi içeriğinden ipuçlarını, dergiyle birlikte verilen 46 poster, 90 sticker ve 25 K-Drama kartta seni hangi diziler, oyuncular, idoller ve grupların beklediğini bu yazıdan öğrenebilirsin. Haydi, hep beraber bakalım 14. sayıda neler varmış?


Dergiyi gazete bayilerinde, Migros, Carrefour, Macro gibi büyük süpermarketlerde, kitapçılarda, D&R’larda bulabilirsin.


14. SAYIDA SENİ BEKLEYEN HEDİYELER

STICKER’LAR

K-Pop yıldızlarının en güncel fotoğraflarından oluşan birbirinden güzel 90 sticker, K-Pop&Drama Dergisi’nin 14. sayısında seni bekliyor.

Peki kimler var bu stickerlarda:

J-Hope, Jimin, Jin, Jungkook, Rm, Suga, V, Ravn, Seoho, Leedo, Keonhee, Hwanwoong, Xion, Eunji, Hayoung, Naeun, Namjoo, Bomi, Itzy, Chaeryeong, Lia, Ryujin, Chorong, Yeji, Yuna, Hwasa, Wheein, Moonbyul, Solar, BamBam, Jackson, JB, Jinyoung, Mark, Youngjae, Yugyeom, Got7, Hongjoong, Seonghwa, Yunho, Yeosang, San, Mingi, Jongho, Wooyoung
Doyoung, Haechan, Jaehyun, Johnny, Jungwoo, Mark, Taeil, Taeyong, Yuta, Chaeyoung, Dahyun, Jeongyeon, Jihyo, Mina, Momo, Nayeon, Sana, Tzuyu, Winner, Kang Daniel, Ong Seong Wu, Sungjae, Hyuna, Hongseok, Hui, Jinho, Kino, Shinwon, Wooseok, Yeo One, Yuto, Seungmin, Bang Chan, Changbin, Felix, Hyunjin, In, Lee Know, Han, Stray Kids, Lisa, Jennie, Rose, Jisoo, Blackpink

İşte stickerlar:

14. sayıda yer alan Sticker’lar
14. sayıda yer alan Sticker’lar

K-DRAMA KARTLARI

K-Drama kartları – K-Pop&Drama Dergisi’nin 14. Sayısı

Şu sıralar hangi Kore dizisini izleyeceğine karar veremedin mi? Bu kartlar tam senlik, hemen kartları karıştır, seç bir diziyi ve zaman kaybetmeden izlemeye başla.


POSTERLER

Dergimizin 14. sayısında hediyelerin olmazsa olmazı birbirinden güzel 46 poster yer alıyor.

Peki posterlerde kimler var? Hemen söyleyelim:

BTS, J-Hope, Jimin, Jin, Jungkook, Rm, Suga, V, GOT7, BamBam, Jackson, JB, Jinyoung, Mark, Youngjae, Yugyeom, (G)I-DLE, Minnie, Miyeon, Shuhua, Soojin, Soyeon, Yuqi, ITZY, Chaeryeong, Lia, Ryujin, Chorong, Yeji, Yuna, Apink, Astro, Blackpink, Kang Daniel, Pentagon, Purplebeck, Victon, Stray Kids, Dreamcatcher, Exo, Fromis 9, Iz*One, Monsta X, Nct 127, Oneus, Twice, Suho

İşte posterler:

Sayı 14 – Posterler 1 (BTS, J-Hope, Jimin, Jin, Jungkook, Rm, Suga, V)
Sayı 14 – Posterler 2 (GOT7, BamBam, Jackson, JB, Jinyoung, Mark, Youngjae, Yugyeom)
Sayı 14 – Posterler 3 ((G)I-DLE, Minnie, Miyeon, Shuhua, Soojin, Soyeon, Yuqi)
Sayı 14 – Posterler 4 (ITZY, Chaeryeong, Lia, Ryujin, Chorong, Yeji, Yuna)
Sayı 14 – Posterler 5 (Apink, Astro, Blackpink, Kang Daniel, Pentagon, Purplebeck, Victon, Stray Kids)
Sayı 14 – Posterler 6 (Dreamcatcher, Exo, Fromis 9, Iz*One, Monsta X, Nct 127, Oneus, Twice, Suho)

 14.SAYI DERGİ İÇERİĞİNDE NELER VAR? 

K-Pop&Drama Dergisi’nin 14. Sayısının Kapağı

BTS NELER DİYOR BÖYLE

BTS neler diyor? – K-Pop&Drama Dergisi’nin 14. Sayısı

Dünya’nın parlayan yıldızı BTS’i daha yakından tanımanın yolu tabii ki grup üyelerinin kendi ağzından çıkan cümleleri mercek altına almak! Haydi, hep beraber yakışıklılarımızın söylediklerine kulak kabartalım.


İDOLLERİN GİZLİ SIRLARI

İdollerin sırları – K-Pop&Drama Dergisi’nin 14. Sayısı

Koreli yıldızların kendi öz bakımlarına ne kadar düşkün olduklarını hepimiz çok iyi biliyoruz. Konu makyaj malzemeleri ve bakım ürünleri olunca her birinin de ayrı ayrı favorileri var tabii ki. İdollerin çantalarına şöyle bir göz attık, bak içlerinden neler çıktı?


RÜYA GİBİ GRUP DREAMCATCHER

Dreamcatcher – K-Pop&Drama Dergisi’nin 14. Sayısı

K-Pop dünyasının gözdelerinden Dreamcatcher 2017’de çıkış yaptı, ancak son günlerde artan popülerlikleri sebebiyle fanlar onlarla ilgili detayları daha çok merak etmeye başladılar. Dreamcatcher fanı olmayanlar bile, bu grup hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyor. Senin de merakını uyandırabildiysek, grup hakkındaki 10 ilginç bilgiyi hemen paylaşalım. Eğer bunların çoğunu biliyorsan muhtemelen çoktan bir Insomnia olmuşsun!


K-POP’IN ŞIKLIK YARIŞI

Moda – K-Pop&Drama Dergisi’nin 14. Sayısı

İdoller şıklık konusunda adeta birbirleriyle rekabet halindeler. En sportif görünen yıldızların bile oldukça havalı markalar tercih ettiği moda dünyasına şöyle bir göz atmaya ne dersin? Bakalım bizimkiler neler giymişler?


MOD YÜKSELTEN ŞARKILAR

Coşturan şarkılar – K-Pop&Drama Dergisi’nin 14. Sayısı

Evdesin ve kendini stresli mi hissediyorsun? Neyse ki müzik her şeyin ilacı. Rahatlatıcı melodileri ve sözleri ile bu K-Pop şarkıları anında keyfini yerine getirecek. Kendini çok daha iyi hissedeceksin. Hatta dans etmeye ne dersin?


MBTI İLE İDOL ANALİZİ

İdol analizi – K-Pop&Drama Dergisi’nin 14. Sayısı

Myers-Briggs kişilik göstergesi testi (MBTI), insanların dünyayı nasıl algıladıkları ve nasıl kararlar verdikleri konusunda farklı psikolojik tercihleri belirten ve “iç gözlem” yöntemiyle yapılan bir ankettir. Son günlerde sosyal medyada popüler olan MBTI analizlerine K-Pop idolleri de katıldılar. Kendi açıkladıkları sonuçlara göre yıldızların karakterlerini daha yakından tanıyalım mı?


 

Dergi satış fiyatı 16.90 TL


Instagram çekilişleri de tüm hızıyla devam ediyor. Instagram’dan bizi takip etmeyi ihmal etme 😉

Sosyal medya:
Instagram >>>
Facebook >>>

Twitter >>>

Benzer içerikler

2 yorum

  1. CİDDEN K-DRAMAYA BAYILIRIMMMMMM KORE DİZİLERİNE DE BAYILIRIM Bİ TANE İZLEDİM O DA BİTTİ 13 BÖLÜMDEN OLUŞUYOR ADI A HELLO MY TWENTİES CİDDEN ÇOK GÜZEL BİR DİZİ BENİM EN SEVDİĞİM OYUNCU EUN JAE BU ARADA İZLEMENİZİ MUTLAKA TAVSİYE EDERİM ŞİMDİ İSE Bİ ANİMEYE BAŞLADIM RPTSUGOMOMO DİYE O DA ÇOOOK GÜZEL ONU DA İZLEMİNİZİ TAVSİYE EDERİM ANİME VE K-DRAMA SEVENLER İÇİN BU DİZİ ÖNERİLERİ İŞİNİZE YARAYACAKTIR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu