K-Pop Haber

K-Pop&Drama Dergisi’nin 11. Sayısı Çıktı!

Kapağında Twice grubunun yer aldığı K-Pop&Drama Dergisi'nin 11. sayısı bayilerde. Kapı askıları, defter kapları, sticker'lar ve posterlerle dolu dergiyi sakın kaçırma!

Kapağında “Feel Special” ile bomba gibi dönen Twice grubunun olduğu K-Pop&Drama Dergisi’nin 11. Sayısı 1 Kasım’da çıktı. On birinci sayıdaki 16 sayfalık dergi içeriğinden ipuçlarını, dergiyle birlikte verilen 6 kapı askısı, 45 poster, 45 sticker ve defter kaplarında seni hangi idoller ve grupların beklediğini bu yazıdan öğrenebilirsin. Haydi, hep beraber bakalım 11. sayıda neler varmış?


Dergiyi gazete bayilerinde, Migros, Carrefour gibi büyük süpermarketlerde, kitapçılarda, D&R’larda bulabilirsin.


K-Drama Özel sayımız da bayilerde raflarda, onun içerik bilgisi için buraya tıklayabilirsin.


11. SAYIDA SENİ BEKLEYEN HEDİYELER

KAPI ASKILARI

6 adet kapı askısını bu sayıya özel olarak senin için tasarladık. En sevdiğin idoller, uyarı-mesaj içerikli askılarla kapını süsleyecek. Seç, beğen, moduna göre istediğini kullan! Lisa, Baekhyun, Jungkook, Dahyun, Jackson ve Joy bu kapı askılarında seni bekliyor.

İşte kapı askıları:

Kapı askıları – Part 1 – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 11
Kapı askıları – Part 2 – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 11

DEFTER KAPLARI

Okullar çoktan açıldı. Defterlerin öyle sade sade durmasın! 2 adet dev defter kabı bu sayıda seni bekliyor. Özellikle Army ve Once’lar bu hediyeye bayılacaklar!

İşte defter kapları:

Defter kapları – K-Pop&Drama Dergisi’nin 11. Sayısı

STICKERLAR

K-Pop yıldızlarının en güncel fotoğraflarından oluşan birbirinden güzel 45 sticker, K-Pop&Drama Dergisi’nin 11. sayısında seni bekliyor.

Peki kimler var bu stickerlarda:

Chaeyoung, Dahyun, Jeongyeon, Jihyo, Mina, Momo, Nayeon, Sana, Tzuyu, Jin, Jimin, RM, Jungkook, V, J-Hope, Suga, Wheein, Hyuna, Irene, Joy, Seulgi, Wendy, Yeri, Jseph, Jiwoo, Somin, BM, Baekhyun, Kai, Lucas, Mark, Taemin, Taeyong, Ten, Blackpink, Jennie, Jisoo, Lisa, Rose, Sunmi, Hyoyeon, Yubin, Ong Seongwu.

Ayrıca defter kaplarında kullanman için 2 adet K-Pop özel defter sticker’ı da yer alıyor.

İşte stickerlar:

Sticker’lar – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 11

POSTERLER

Dergimizin 11. sayısında hediyelerin olmazsa olmazı birbirinden güzel 45 poster yer alıyor.

Peki posterlerde kimler var? Hemen söyleyelim:

Twice, Jihyo, Mina, Nayeon, Tzuyu, Momo, Chaeyoung, Dahyun, Jeongyeon, Sana, Bts , Rm-V-Suga, Jimin-Jungkook, Jin-J-Hope, Red Velvet, Irene, Joy, Yeri, Seulgi, Wendy, Blackpink, Exo-Sc, SuperM, Monsta X, Everglow, Dreamcatcher, Seventeen, Oneus, Jus2, Clc, Gfriend, (G)-idle, Itzy, Kard, Nct 127, Oh My Girl, Sf9, X1, Q-Hoshi-Shownu, Rocket Punch, Saturday, Chungha, Sunmi, Weki Meki, Verivery

İşte posterler:

Twice, Jihyo, Mina, Nayeon, Tzuyu, Momo, Chaeyoung, Dahyun, Jeongyeon, Sana
Bts , Rm-V-Suga, Jimin-Jungkook, Jin-J-Hope, Red Velvet, Irene, Joy, Yeri, Seulgi, Wendy
Blackpink, Exo-Sc, SuperM, Monsta X, Everglow, Dreamcatcher, Seventeen, Oneus, Jus2
Clc, Gfriend, (G)-idle, Itzy, Kard, Nct 127, Oh My Girl, Sf9, X1
Q-Hoshi-Shownu, Rocket Punch, Saturday, Chungha, Sunmi, Weki Meki, Verivery

 11. SAYININ DERGİ İÇERİĞİNDE NELER VAR? 

K-Pop&Drama Dergisi’nin 11. Sayısının kapağı

TWICE ÇOK ÖZEL

Twice Çok Özel – K-Pop&Drama Dergisi’nin 11. Sayısı

“Feel Special” isimli sekizinci EP’leri ile geçtiğimiz ay sahalara dönen Twice kızları aşk konusunda da tıpkı yeni şarkılarının adı gibi “kedilerini özel hissetmek” istiyorlar. Henüz aşktan yana aradıklarını bulamamış olabilirler ama en azından ne istediklerini çok iyi biliyorlar!

Twice Grup Tanıtımı” başlıklı içerik ilgini çekebilir.


DUDAKLARI ONU ELE VERİYOR

Dudakları onu ele veriyor – K-Pop&Drama Dergisi’nin 11. Sayısı

Kaşına, gözüne, duruşuna, stiline bayıldığın o K-Pop yakışıklısı var ya, işte onun dudaklarına hiç dikkat ettin mi? Etmediysen yakından biraz incele çünkü dudakları aşk hayatı ve karakteri hakkında pek çok sırrı ele veriyor!


STİL AJANI

Stil Ajanı – K-Pop&Drama Dergisi’nin 11. Sayısı

K-Pop idollerinin bazıları giyimlerine kuşamlarına çok özen göstererek birer stil ikonuna dönüşüyorlar ama bazıları var ki maalesef aşırıya kaçıp moda kurbanı oluveriyorlar. Hadi gel, dünyaca ünlü yıldızların stillerine göz atalım ve onlara notlarımızı verelim!


BROWNİ ALIR MISIN?

En yakışıklı K-Drama oyuncuları – K-Pop&Drama Dergisi’nin 11. Sayısı

Kore’nin en yakışıklı, en yetenekli ve en karizmatik K-Drama oyuncuları kimler biliyor musun? Eğer hala bu tatlı brownilerle tanışmadıysan çok şey kaybediyorsun demektir! Haydi, gel bu efsane prensleri biraz yakın merceğe alalım!


K-POP EVRENİNDE NELER OLUYOR?

K-Pop haberleri – K-Pop&Drama Dergisi’nin 11. Sayısı

Güney Kore’den başlayıp tüm dünyayı kasıp kavurarak ülkemize kadar ulaşan K-Pop Dünyasında şu sıralar acaba neler yaşanıyor? İdollerle ilgili haberler ve müzik piyasasındaki en son gelişmeler, hepsi burada!


Ayrıca sonraki sayının kapağında ve içeriğinde kimleri görmek istersin, onu da yazmayı unutma. Hangi poster ve Sticker’ları istediğini de yorumlara yazabilirsin. Bir sonraki sayımızda görüşmek üzere…


Dergi satış fiyatı 16.90 TL


Instagram çekilişleri de tüm hızıyla devam ediyor. Instagram’dan bizi takip etmeyi ihmal etme 😉

Sosyal medya:
Instagram >>>
Facebook >>>

Twitter >>>

Benzer içerikler

2 yorum

  1. Lütfen bir sonraki sayınıza Loona ve f(x) in poster ve çıkartmararınıda koyun çoook istiyorum lütfeen daha çok insanın Loona gibi güzel bir grubu tanımasını istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu