K-Pop Haber

K-Pop&Drama Dergisi’nin 25. Sayısı Çıktı!

Kapağında RM, Lisa, Seulgi ve Seonghwa'nın yer aldığı K-Pop&Drama Dergisi'nin 25. sayısı bayilerde. 38 Poster, 45 Sticker, 8 BTS Kolaj Posteri, 16 Vokal Kartı, 10 Stray Kids ayracı, TXT Ders Programı ve 16 sayfalık dopdolu içerikler bu sayıda seni bekliyor. Sakın kaçırma!

Kapağında RM (BTS), Lisa (BLACKPINK), Seulgi (RED VELVET) ve Seonghwa’nın (ATEEZ) yer aldığı K-Pop&Drama Dergisi’nin 25. Sayısı Nisan 2022’de çıktı. Bu sayıyla birlikte verilen 38 poster, 45 sticker, 8 BTS kolaj posteri, 16 vokal kartı, 10 Stray Kids ayracı, TXT ders programı ve 16 sayfalık dergi içeriğinden ipuçlarını bu yazıdan öğrenebilirsin. Haydi, hep beraber bakalım 25. sayıda neler varmış?


Dergiyi gazete bayilerinde, Migros, Carrefour, Macro, Metro gibi büyük süpermarketlerde, kitapçılarda, D&R’larda bulabilirsin.


25. SAYIDA SENİ BEKLEYEN HEDİYELER

TXT DERS PROGRAMI

Bu sayımızda MOA’lara özel ders programı hazırladık. Derginin ön kapağının içinde TXT ders programını bulacaksın:

TXT Ders Programı – K-Pop&Drama Dergisi’nin 25. Sayısı

VOKAL KARTLAR

En sevdiğin K-Pop gruplarının vokallerinin kartları bu sayımızda seni bekliyor. 16 grubun 16 vokaline özel olarak hazırladığımız bu kartlar tam senlik! Bu kartlardaki isimler: NINGNING (AESPA), J-HOPE (BTS), SANA (TWICE), LAY (EXO), SEUNGHEE (OH MY GIRL), MARK (GOT7), SIEUN (STAYC), JUN (SEVENTEEN), RYUJIN (ITZY), CHA EUNWOO (ASTRO), JUNE (iKON), HAN (STRAY KIDS), SAN (ATEEZ), MIA (EVERGLOW), YUTA (NCT 127) ve JUYEON (THE BOYZ).

İşte kartlar:

Vokal Kartlar – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 25

STRAY KIDS AYRAÇLARI

25. sayının arka kapağında Stray Kids ayraçları seni bekliyor olacak.

İşte ayraçlar:

Ayraçlar – K-Pop&Drama Dergisi’nin 25. Sayısı

STICKER’LAR

K-Pop idollerinin en güncel fotoğraflarından oluşan birbirinden güzel 45 sticker, K-Pop&Drama Dergisi’nin 25. sayısında seni bekliyor.

Kimler var bu Sticker’larda:

  • ITZY
  • ENHYPEN
  • STAYC
  • BLACKPINK
  • TXT
  • APINK
  • ATEEZ

Yukarıdaki grupların tüm üyeleri

Ayrıca BTS ve STRAY KIDS grup görseli

İşte Sticker’lar:

Sticker’lar Part1 – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 25
Sticker’lar Part2 – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 25

BTS KOLAJ POSTERLERİ

Bu sayıda Army’leri çok sevindirecek bir hediyemiz var. Gruba ve tüm üyelere özel kolaj fotoğraflardan oluşan 8 poster seni bekliyor:

BTS Kolaj Posterleri – K-Pop&Drama Dergisi’nin 25. Sayısı

POSTERLER

2022’nin ikinci sayısı olan 25. sayıda hediyelerin olmazsa olmazı birbirinden güzel 38 poster yer alıyor.

Peki posterlerde kimler var? Hemen sayalım:

  • BLACKPINK üyeleri, RED VELVET üyeleri, STRAY KIDS üyeleri, TWICE, TREASURE, IU, ENHYPEN, STAYC, APINK, CHERRY BULLET, FROMIS_9, IVE, ITZY, MIRAE, (G)I-DLE, GIRLS ON TOP, ATEEZ, TAEYEON, LOONA, NMIXX, WEEKLY, NUEST, TXT, GOLDEN CHILD, WJSN, MOMOLAND ve KRYSTAL&KIM JAEWOOK

İşte posterler:

Posterler – 1 – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 25
Posterler – 2 – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 25
Posterler – 3 – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 25
Posterler – 4 – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 25
Posterler – 5 – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 25
Posterler – 6 – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 25
Posterler – 7 – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 25

 25. SAYI DERGİ İÇERİĞİNDE NELER VAR? 

K-Pop & Drama Dergisi’nin 25. Sayısının Kapağı

ŞAKACI İDOLLER

Şakacı İdoller – K-Pop&Drama Dergisi’nin 25. Sayısı

Ekranlarda ne kadar cool görünseler de aslında K-Pop dünyasından bazı isimlerin çok eğlenceli karakterlere sahip olduklarını biliyor muydun? “En Komik Yakışıklı İdoller” listemizin ilk 6’sına da işte bu isimler giriyor! Neden mi? Hemen anlatalım!


DÖRDÜNCÜ NESLİN CAZİBESİ

4.Neslin Cazibesi – K-Pop&Drama Dergisi’nin 25. Sayısı

“Visual” sözcüğü, K-Pop dünyasında bir sanatçının olağanüstü görünümüne, çekiciliğine; bir K-Pop grubundan bahsediyorsak da grup içindeki pozisyonuna atıfta bulunur. Her neslin kendine has öne çıkma yöntemleri var. 4. nesil grupların iddiası ise, çarpıcı ve büyüleyici “Visual”lara sahip olmak! O halde bu övünülen yeni “Visual”ları biraz mercek altına alalım mı?


BTS’İN SPOR MACERASI

BTS’in Spor Macerası – K-Pop&Drama Dergisi’nin 25. Sayısı

En sevdiğin K-Pop idollerinin günlük yaşamlarında neler yaptığını merak ediyor musun? İnan bize onlar da tıpkı bizim gibi sıradan aktiviteler yapıyorlar. Bak, BTS üyeleri spor yaparken nasıl görünüyorlar?


STİL İKONU İDOLLER

Moda – K-Pop&Drama Dergisi’nin 25. Sayısı

Şarkılarıyla tüm dünyayı etkisi altına alan K-Pop idolleri, tarzlarından da hiçbir zaman ödün vermiyorlar. Güney Kore’nin güzel kızları, muhteşem stilleriyle moda dünyasına ilham oluyorlar!


K-POP EVRENİ

Haberler – K-Pop&Drama Dergisi’nin 25. Sayısı

K-Pop evreninde neler oluyor? Güney Kore’den başlayıp tüm dünyayı kasıp kavurarak ülkemize kadar ulaşan K-Pop dünyasında şu sıralar acaba neler yaşanıyor? İdollerle ilgili haberler, müzik piyasasındaki gelişmeler ve yepyeni K-Dramalar hepsi burada!


K-DRAMANIN PRENSLERİ

K-Drama – K-Pop&Drama Dergisi’nin 25. Sayısı

Tanıştığımız andan itibaren kalplerimizi eritmeyi başaran, K-Dramaların en popüler ve en yakışıklı 5 aktörüyle göz göze gelmeye ne dersin? Yetenekleri ve karizmalarıyla onlar bu dünyanın dışından gelmiş gibiler! Ayrıca en iyi performanslarını kaçırmamak için dizi önerilerimize de bakmak isteyebilirsin.


BLINK KİMLİĞİ

BLINK Kimliği – K-Pop&Drama Dergisi’nin 25. Sayısı

Blackpink üye kimlik kartını doldurup ne kadar BLINK olduğunu göstermeye ne dersin?


BİR ŞARKI TUT!

Bir Şarkı Tut – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 25

K-Pop şarkılarını çok sevdiğini biliyoruz. Peki, onları dinlerken bu kulağa hoş gelen melodilerin neler anlattığını merak ediyor musun? Bakalım Türkçe sözlerini verdiğimiz şarkıların orijinal isimlerini bulabilecek misin?


Dergi fiyatı 34 TL


Sosyal medyada bizi takip etmeyi ihmal etme 😉

Sosyal medya hesaplarımız:
Instagram >>>
Facebook >>>

Twitter >>>

Benzer içerikler

Yorum

  1. Dergilerinizde ENHYPEN’a daha çok yer vermeye başlamanız gerçekten beni o kadar çok mutlu ediyor ki anlatamam. ENHYPEN’a yer vermeye başladığınız için teşekkür ederim. Ayrıca bir sonraki ay ENHYPEN’ın ders programının olduğu bir sayı yapar ve ENHYPEN’a bolca yer verirseniz beni ve Engene’leri çok mutlu edersiniz. TXT’ye de daha fazla yer verirseniz muhteşem olur. Bilirsiniz ki ENHYPEN’ın fan kitlesi oldukça artmaya başladı. Derginin rağbet göreceğine güvenim tam, bu işi yapıyorsunuz. Tekrardan teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu