K-Pop Haber

K-Pop&Drama Dergisi’nin İdol Festivali Özel Sayısı Çıktı!

Bu yazın son ayının dergisi 80 poster, 90 sticker, 5 ayraç ve 16 sayfa dergi ile karşında!

Kapağında V(Bts), Sehun(Exo), Chanyeol(Exo), Yuna(Itzy), Eunha(Gfriend) ve Hueningkai(TxT)’nin olduğu K-Pop&Drama Dergisi’nin İdol Festivali Özel Sayısı Ağustos’ta çıktı. Bu özel sayıdaki 16 sayfalık dergi içeriğinden ipuçlarını, dergiyle birlikte verilen 80 poster, 90 sticker ve 5 ayraç içinde seni hangi idoller, gruplar ve oyuncuların beklediğini bu yazıdan öğrenebilirsin. Haydi, hep beraber bakalım İdol Festivali Özel sayısında neler varmış?


Dergiyi, gazete bayilerinde, Migros, Carrefour gibi büyük süpermarketlerde, kitapçılarda, D&R’larda bulabilirsin.


Bu arada çekilişler tüm hızıyla devam ediyor. Hediyelerle dolu çekilişlerimize Instagram’dan katılabilirsin 🙂


 K-POP&DRAMA DERGİSİ’NİN İDOL FESTİVALİ ÖZEL SAYISINDA SENİ BEKLEYEN HEDİYELER 

İdol Festivali Özel Sayısı hediyeleri
K-Pop&Drama Dergisi’nin İdol Festivali Özel Sayısında yer alan promosyonlar

İdollerin ve K-Drama oyuncularının güncel fotoğraflarından oluşan birbirinden güzel posterler, sticker’lar ve ayraçlar bu sayıda seni bekliyor.

AYRAÇLAR

Ayrı ayrı 5 adet ayracı bu sayıda senin için hazırladık. Ayrıca bu ayraçların arkasındaki deseni istediğin gibi boyayarak idolüne özel hazırlanmış ayracı istediğin gibi renklendirebilirsin.

Peki kimler var bu ayraçlardaSehun, Jungkook, Jackson, Tzuyu, Rose

İşte ayraçlar:

İdol Festivali Özel Sayısı ayraçları
Ayraçların ön yüzü
İdol Festivali Özel Sayısı ayraçları
Ayraçların arka yüzü

STICKERLAR

K-Pop idollerinin ve K-Drama oyuncularının güncel fotoğraflarından oluşan birbirinden güzel ve güncel 90 sticker, K-Pop&Drama Dergisi’nin İdol Festivali Özel sayısında seni bekliyor.

Peki kimler var bu stickerlarda:

1-) Seo Yeji, Kim Ji-won, Yoon Park, Kim Sohyun, Jung So-min, Yeo Jingoo, Hong Jong-hyun, Byun Yohan, Han Ji-mim, Jang Kiyong, Junho, Lee Jae Wook, Yeonjun, Soobin, Beomgyu, Hueningkai, Taehyun, RM, BTS, Lisa, Jennie, Rose, Jisoo, J-Hope, Jimin, Jin, Jungkook, Suga, V, IU, Chaeryeong, Lia, Ryujin, Yeji, Yuna, Chanyeol-Sehun, Baekhyun, Bae Suzy, Sowon, Umji, SinB, Eunha, Yerin, Yuju, EXO-SC

2-) Minnie, Shuhua, Yuqi, Miyeon, Soojin, Soyeon, Chan, Changbin, Felix, Han, Hyunjin, In, Lee Know, Seungmin, Woojin, Chanyeol, Sehun, Seulgi, RED VELVET, Yeri, Irene, Wendy, Joy, Mingyu, Seungkwan, Joshua, Woozi, The8, S.Coups, Wonwoo, Dk, Dun, Vernon, Jeonghan, Hoshi, SEVENTEEN, Shownu, Wonho, Minhyuk, Kihyun, Hyungwon, Joohoney, I.M, MONSTA X

İşte stickerlar:

İdol Festivali Özel Sayısı sticker'ları
Sticker’lar – Part 1
İdol Festivali Özel Sayısı sticker'ları
Sticker’lar – Part 2

POSTERLER

İdol Festivali Özel sayısında tam 80 posteri senin için hazırladık.

Peki posterlerde seni kimler bekliyor? Hemen söyleyelim:

ATEEZ, ITZY, RED VELVET, ASTRO, PENTAGON, GFRIEND, GOT7, (G)-IDLE, TEEN TOP, MONSTA X, STRAY KIDS, VAV, TWICE, IZ*ONE, EVERGLOW, DAY6, CIX, CHUNGHA, WJSN, TXT, BTS, J-HOPE, JIMIN, JUNGKOOK, RM, V, SUGA, JIN, D.O, SUHO, XIUMIN, BAEKHYUN, LAY, CHEN, SEHUN, CHANYEOL, EXO-SC, NCT DREAM, NCT 127, WAYV, GWSN, SUNMI, KNK, AOA, SF9, A.C.E, BLACKPINK, TAEYONG, PURPLEBECK, BOA, IU, JUNHO, HYUNA, NAYEON, JEONGYEON, MOMO, SANA, JIHYO, MINA, DAHYUN, CHAEYOUNG, TZUYU, SEVENTEEN, KANG DANIEL, WIHI, WENDY, IRENE, JOY, SEULGI, YERI, VERIVERY, YUNA, CHAERYEONG, LIA, RYUJIN, YEJI, YANAN-YUTO-YEO ONE, JINHO-HONGSEOK-HUI, KINO-SHINWON-WOOSEOK, MAMAMOO

İşte posterler:

İdol Festivali Özel Sayısı posterleri
Posterler – Part 1
İdol Festivali Özel Sayısı posterleri
Posterler – Part 2
İdol Festivali Özel Sayısı posterleri
Posterler – Part 3
İdol Festivali Özel Sayısı posterleri
Posterler – Part 4
İdol Festivali Özel Sayısı posterleri
Posterler – Part 5
İdol Festivali Özel Sayısı posterleri
Posterler – Part 6
İdol Festivali Özel Sayısı posterleri
Posterler – Part 7
İdol Festivali Özel Sayısı posterleri
Posterler – Part 8
İdol Festivali Özel Sayısı posterleri
Posterler – Part 9
İdol Festivali Özel Sayısı posterleri
Posterler – Part 10

 İDOL FESTİVALİ ÖZEL SAYISININ DERGİ İÇERİĞİNDE NELER VAR? 

K-POP EVRENİNDE NELER OLUYOR?

İdol Festivali Özel Sayısı dergi içeriği
K-Pop Haberleri – K-Pop&Drama Dergisi’nin İdol Festivali Özel Sayısı

Güney Kore’den başlayıp tüm dünyayı kasıp kavurarak ülkemize kadar ulaşan K-Pop dünyasında şu sıralar acaba neler yaşanıyor? Yepyeni K-Dramalar, idollerle ilgili haberler ve müzik piyasasındaki gelişmeler, hepsi burada!


TXT’NİN YILDIZI PARLIYOR

İdol Festivali Özel Sayısı dergi içeriği
TXT röportajı – K-Pop&Drama Dergisi’nin İdol Festivali Özel Sayısı

Soobin, Yeonjun, Beomgyu, Taehyun ve Huening kai isimli 5 yetenekli gençten oluşan TXT grubu, 2019’un ilk yarısında en çok albüm satışı yapan çaylak K-Pop grubu oldu. İsminin açılımı Tomorrow X Together olan grubun müzik şirketi Big Hit Entertainment biliyorsun. Aynı müzik şirketinden başarılı abileri Bts’i emin adımlarla takip eden yakışıklıları haydi gel biraz daha yakından tanıyalım!


WUHUUU! WIHI BURADA!

İdol Festivali Özel Sayısı dergi içeriği
WIHI röportajı – K-Pop&Drama Dergisi’nin İdol Festivali Özel Sayısı

Şarkılarının sözlerini ve bestelerini kendileri yazan, kliplerini de kendileri çeken yetenekli WIHI grubu üyeleri, geçtiğimiz günlerde İstanbul’da muhteşem bir konser verdiler. Hatta biliyorsun ki “Golden Time” şarkılarının videosunu da burada çekmişlerdi. Yakışıklılar buraya kadar gelmişken, bir röportaj yapmadan onları Kore’ye geri yollayacak değiliz. İşte özel sohbetimiz karşında…


FARK YARATAN COMEBACK’LER

İdol Festivali Özel Sayısı dergi içeriği
Comeback’lerdeki moda tarzları – K-Pop&Drama Dergisi’nin İdol Festivali Özel Sayısı

K-Pop dünyası dur durak bilmeden yeniliklere sahne olmaya devam ediyor. Son günlerde de pek çok idol ve grup muhteşem comeback’leri ile fanları adeta büyüledi. Bazıları önceki konseptlerinden o kadar farklı bir şekilde geri döndü ki şaşırmadık desek yalan olur! Gel, tarzlardaki bu değişikliklere hep birlikte bir göz atalım!


İDOLLERDEN TÜYOLAR

İdol Festivali Özel Sayısı dergi içeriği
Güzellik tüyoları – K-Pop&Drama Dergisi’nin İdol Festivali Özel Sayısı

İyi bir makyajın sırrı öncelikle iyi bir cilt bakımında gizlidir. Asyalıların her gün cilt bakımı yaptıklarını biliyor muydun? Eğer sen de cildinin ve makyajının pürüzsüz görünmesini istiyorsan K-Pop idollerinin taktiklerine göz atabilirsin.


A’DAN Z’YE İDOLLER

İdol Festivali Özel Sayısı dergi içeriği
A’dan Z’ye idoller – K-Pop&Drama Dergisi’nin İdol Festivali Özel Sayısı

K-pop dünyasının en başarılı işlerine imza atan birbirinden özel yetenekleri sen de A’dan Z’ye her yönleriyle tanımaya ne dersin? Bu ayki konuklarımız Red Velvet fıstığı Irene ve Exo’nun karizması Baekhyun!


GICIR GICIR DİZİLER

İdol Festivali Özel Sayısı dergi içeriği
En yeni K-Dramalar – K-Pop&Drama Dergisi İdol Festivali Özel Sayısı

Kore dizilerini seviyorsan senin için en yeni yapımları derledik. Romantik, polisiye, macera, dram, tarihi, komedi, fantastik… Tarzına göre olanları seç ve izlemeye başla!


KLİP CANAVARI MISIN?

İdol Festivali Özel Sayısı dergi içeriği
Klip testi – K-Pop&Drama Dergisi İdol Festivali Özel Sayısı

K-Pop dünyası çılgın kıyafetler, muhteşem dans şovları, harika şarkılar ve tabii ki film gibi müzik videolarından oluşuyor. Eğer sen de sıkı bir klip takipçisiysen aşağıdaki sahnelerin hangi şarkılara ait olduğunu bilebilirsin. Haydi, tahminlerini alalım!


Ayrıca sonraki sayının kapağında ve içeriğinde kimleri görmek istersin, onu da yazmayı unutma. Hangi poster ve sticker’ları istediğini de yorumlara yazabilirsin. Bir sonraki sayımızda görüşmek üzere…


Dergi satış fiyatı 22 TL


Instagram çekilişleri de tüm hızıyla devam ediyor. Instagram’dan bizi takip etmeyi ihmal etme 😉

Sosyal medya:
Instagram >>>
Facebook >>>

Twitter >>>

Benzer içerikler

2 yorum

  1. keşke twice’dan Sana ve Tzuyu arka arkaya olmasaydı ben Sana’yı tercih ettim ama edemeyenler olabilir ve itzy ile red velvet’ın posterleri arka arkaya olması beni üzdü. Son olarak diğer sayıda twice’ın da çıkartmalarını yaparsanız sevinirim. Ayrıca twice’ın yeni albümü olan feel special için ayrı bir sayı yapmanız bizi çok mutlu eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu