K-Pop Haber

K-Pop & Drama Dergisi’nin 2021 Yılı Özel Sayısı Çıktı!

Kapağında BTS grubunun yer aldığı K-Pop&Drama Dergisi'nin özel sayısı bayilerde. 78 Poster, 90 Sticker, 16 Grubun Yüzü Kartı, 2 Defter, 10 BTS Ayracı ve 16 sayfalık dopdolu içerikler bu sayıda seni bekliyor. Sakın kaçırma!

Kapağında BTS grubunun yer aldığı K-Pop & Drama Dergisi’nin Özel Sayısı Kasım 2021’de çıktı. Bu sayıyla birlikte verilen 78 Poster, 90 Sticker, 16 Grubun Yüzü Kartı, 2 Defter, 10 BTS Ayracı ve 16 sayfalık dergi içeriğinden ipuçlarını bu yazıdan öğrenebilirsin. Haydi, hep beraber bakalım Özel sayımızda neler varmış?


Dergiyi gazete bayilerinde, Migros, Carrefour, Macro, Metro gibi büyük süpermarketlerde, kitapçılarda, D&R’larda bulabilirsin.


ÖZEL SAYIDA SENİ BEKLEYEN HEDİYELER

BTS AYRAÇLARI

Bu özel sayımızda senin için BTS grubunun birbirinden güzel fotoğraflarından ayraçlar tasarladık. Kitap okumak artık daha zevkli olacak! İşte ayraçlar:

AYRAÇLAR – K-Pop & Drama Dergisi özel sayı

BLACKPINK VE BTS DEFTERİ

Günlük yaşamda defterlere ne kadar ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. Sıradan defterler yerine sevdiğin grupların defterlerini kullanmak sence de çok zevkli değil mi? Bu sayıda 2 defter birden seni bekliyor. İşte defterler:

DEFTERLER – K-Pop & Drama Dergisi özel sayı

GRUBUN YÜZÜ KARTLARI

En sevdiğin K-Pop gruplarının görsel üyelerinin kartları bu sayımızda seni bekliyor. 16 grubun 16 yüzüne özel olarak hazırladığımız bu kartlar tam senlik! Bu kartlarda Jisoo (Blackpink), V (Bts), Nayeon (Twice), Kai (Exo), Yuna (Itzy), Jinyoung (Got7), Yerin (Gfriend), Vernon (Seventeen), Jiu (Dreamcatcher), Beomgyu (Txt), Miyeon (Gidle), Hyunjin (Stray Kids), Seonghwa (Ateez), Hyungwon (Monsta X), Jaehyun (Nct 127) ve Younghoon (The Boyz) yer alıyor.

KARTLAR – K-Pop & Drama Dergisi özel sayı

STICKER’LAR

K-Pop yıldızlarının en güncel fotoğraflarından oluşan birbirinden güzel 90 sticker, K-Pop&Drama Dergisi’nin özel sayısında seni bekliyor.

Peki kimler var bu sticker’larda:

 • SEVENTEEN
 • ITZY
 • TXT
 • MAMAMOO
 • BTS
 • ASTRO
 • BLACKPINK
 • STRAY KIDS
 • RED VELVET
 • STAY C
 • ONEUS

Yukarıdaki grupların tüm üyeleri

Ayrıca Chungha, NCT 127, Hyuna, Dawn, Bae Suzy, IU, Ji Chang Wook, Jinyoung, Wi Ha-Joon, Kim So-Hyun, Lee Minho, Lee Ha-Nee, Kim Seon-Ho, Oh Yeon-Seo, Lee Seung-Gi, Shin Min-Ah, Jung Hae-In

İşte sticker’lar:

STICKER’LAR – K-Pop & Drama Dergisi özel sayı

POSTERLER

Dergimizin özel sayısında hediyelerin olmazsa olmazı birbirinden güzel 78 poster yer alıyor.

Peki posterlerde kimler var? Hemen sayalım:

 • NCT 127
 • BTS
 • BLACKPINK
 • TWICE
 • AESPA
 • ATEEZ
 • EXO

Yukarıdaki grupların ve tüm üyelerinin posterleri

AYRICA: MONSTA X, MAMAMOO, HYUNA-DAWN, WJSN, ITZY, LOONA, AB6IX, CIIPHER, E’LAST, SINB-EUNHA-UMJI, ENHYPEN, RED VELVET, TXT, SEVENTEEN, CİGNATURE, EVERGLOW, HIGHLIGHT, STAYC, OENWE, STRAY KIDS, GOLDEN CHILD, TREASURE, FROMIS_9, BAMBAM

İşte posterler:

BTS posterleri – K-Pop & Drama Dergisi özel sayı
BLACKPINK posterleri – K-Pop & Drama Dergisi özel sayı
NCT 127 posterleri – K-Pop & Drama Dergisi özel sayı
TWICE posterleri – K-Pop & Drama Dergisi özel sayı
ATEEZ posterleri – K-Pop & Drama Dergisi 2021 yılı özel sayısı
AESPA posterleri – K-Pop & Drama Dergisi 2021 yılı özel sayısı
EXO posterleri – K-Pop & Drama Dergisi 2021 yılı özel sayısı
Karma posterler 1 – K-Pop & Drama Dergisi 2021 yılı özel sayısı
Karma posterler 2 – K-Pop & Drama Dergisi 2021 yılı özel sayısı
Karma posterler 3 – K-Pop & Drama Dergisi 2021 yılı özel sayısı

 ÖZEL SAYI DERGİ İÇERİĞİNDE NELER VAR? 

K-Pop & Drama Dergisi’nin 2021 yılı Özel Sayısı Kapağı

BTS EVRENİNDE NELER OLUYOR?

BTS Haberleri – K-Pop & Drama Dergisi’nin 2021 yılı özel sayısı

Güney Kore’de doğup tüm dünyayı kasıp kavurarak ülkemize kadar ulaşan BTS çılgınlığı acaba şu sıralar ne durumda? Yakışıklılarımızla ilgili haberler, kariyerlerindeki gelişmeler ve en yeni iş birlikleri hepsi burada!


AESPA ÇOK BOMBA

AESPA – K-Pop & Drama Dergisi’nin 2021 yılı özel sayısı

Geçtiğimiz sene K-Pop dünyasına efsane bir giriş yapan Aespa grubu, muhteşem bir konseptle geri döndü! Çiçeği burnunda yıldızlarımız, ilk mini albümleri “Savage” ile karşımızdalar. Eğer onları hala keşfetmediysen hemen notunu al çünkü bu kızlar baya iddialılar!


BAMBAM

BAMBAM – K-Pop & Drama Dergisi’nin 2021 yılı özel sayısı

JYP Entertainment müzik şirketinden ayrıldıktan sonra yollarına solo devam eden GOT7 üyelerinin belki de en sevimlisi BamBam, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajla sevenlerinin en çok merak ettiği soruları yanıtladı. Bakalım yakışıklı yıldızımız neler anlatıyor?


NCT 127’NİN HAVUZ MACERASI

NCT 127 – K-Pop & Drama Dergisi’nin 2021 yılı özel sayısı

Hiç düşündün mü, acaba NCT 127 yakışıklıları sıradan bir günlerinde neler yapıyorlar? Birbirleriyle şakalaşıyor ve saçma esprilere gülüyorlar mı? Hemen merakını giderelim ve seni yakışıklılarımızın havuz macerasına davet edelim!


TARZLARI İÇİMİZİ ISITTI

Moda – K-Pop & Drama Dergisi’nin 2021 yılı özel sayısı

Şarkılarıyla tüm dünyayı etkisi altına alan K-Pop idolleri, tarzlarından da hiçbir zaman ödün vermiyorlar. Güney Kore’nin güzel kızları, videolarında ve sahne performanslarında sergiledikleri sıcacık sitilleriyle bu soğuk havalarda adeta yaz havası estiriyorlar!


YAĞMURLU HAVADA İYİ GİDER

K-Drama – K-Pop & Drama Dergisi’nin 2021 yılı özel sayısı

Yağmurlu günler kimilerine yalnızlık ve nostalji hissi verir ama diğerleri için bu romantik havalar, sıcak bir battaniyeye sarılmak ve güzel bir fincan kahve demektir. Sen yağmurlu havaları seviyor musun bilemiyoruz ama kabul etmelisin ki bazı K-Dramalar yağmura çok yakışıyor!


Özel Sayı Dergi Fiyatı 27 TL


Sosyal medyada bizi takip etmeyi ihmal etme 😉

Sosyal medya hesaplarımız:
Instagram >>>
Facebook >>>

Twitter >>>

Benzer içerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu