K-Pop Haber

K-Pop&Drama Dergisi’nin 9. Sayısı Çıktı!

Kapağında Jin, Suga, Felix, Wendy ve Chungha'nın olduğu K-Pop&Drama Dergisi'nin 9. sayısı bayilerde. Astro Kartlar, İdol Dilek Kartları, Sticker'lar ve Posterlerle Dolu Dergiyi Sakın kaçırma!

Kapağında Jin(Bts), Suga(Bts), Felix(Stray Kids), Wendy(Red Velvet) ve Chungha’nın olduğu K-Pop&Drama Dergisi’nin 9. Sayısı 5 Temmuz’da çıktı. Dokuzuncu sayıdaki 16 sayfalık dergi içeriğinden ipuçlarını, dergiyle birlikte verilen 59 poster, 45 sticker, 24 idol dilek kartı ve 12 astro kart içinde seni hangi idoller, gruplar ve oyuncuların beklediğini bu yazıdan öğrenebilirsin. Haydi, hep beraber bakalım 9. sayıda neler varmış?


Dergiyi, gazete bayilerinde, Migros, Carrefour gibi büyük süpermarketlerde, kitapçılarda, D&R’larda bulabilirsin.


Bu arada çekilişler tüm hızıyla devam ediyor. Hediyelerle dolu çekilişlerimize Instagram’dan katılabilirsin 🙂


9. SAYIDA SENİ BEKLEYEN HEDİYELER

Birbirinden güzel posterler, astro kartlar, idol dilek kartları, sticker’lar ve 16 sayfa dergi K-Pop&Drama Dergisi’nin 9. sayısında seni bekliyor.

ASTRO KARTLAR

Sevdiğin idollerin doğum günlerine özel hazırlanmış olan “Astro Kartlar” bu sayıda seni bekliyor. Toplam 12 tane olan bu kartların arkasında idolünün astrolojik özelliklerini, hangi burçlarla anlaştığını, liderlik özelliklerini ve yeteneklerini anlatan bir yazıyla da karşılaşacaksın.

Astrolojiye ilgin varsa detaylı içeriklerden oluşan burçlarla ilgili yazılara <<<buradan>>> ulaşabilirsin.

Peki kimler var bu astro kartlarda:

Suga, Kai, The8, Key, Taeyong, BamBam, Rose, Bobby, Joohoney, Hwasa, Dahyun ve Irene

İşte astro kartlar:

K-Pop&Drama Dergi Sayı 9
Astroloji Kartları – K-Pop&Drama Dergisi’nin 9. Sayısı

İDOL DİLEK KARTLARI

Bu sayıya özel hazırladığımız idol dilek kartlarıyla ufak bir oyuna ne dersin? Toplam 24 tane olan bu kartlarla idollerin ağzından gelecekten haberler alabileceğini biliyor musun?

Bunun için yapman gerekenler:

  • Aklından cevabı “evet” ya da “hayır” olabilecek bir soru tut.
  • Gözlerini kapat, konsantre ol ve desteden bir kart seç.
  • Seçtiğin karttaki idolün senin için verdiği cevabı oku.

İşte hepsi bu kadar. Kararsız kaldığın anlarda bu kartlarla karar verme sürecini hızlandırabilirsin. Daha sonra canın isterse dolabına ya da çalışma masana asabilir, sevdiğin idolün cevabını ve fotoğrafını başucunda tutabilirsin.

Peki kimler var bu idol dilek kartlarında:

Dawon, Onew, YooA, Yuta, Hyebin, Jinyoung, Seong Hwa, Bm, Wheein, Wonwoo, Shownu, Rowoon, J-Hope, Jimin, Jin, Jungkook, Rm, Suga, V, Soojin, Joy, Chanyeol, Lisa ve Jihyo

İşte idol dilek kartları:

K-Pop&Drama Dergisi Sayı 9
İdol Dilek Kartları Part 1 – K-Pop&Drama Dergisi’nin 9. Sayısı
K-Pop&Drama Dergisi Sayı 9
İdol Dilek Kartları Part 2 – K-Pop&Drama Dergisi’nin 9. Sayısı

STICKERLAR

K-Pop idollerinin ve K-Drama oyuncularının güncel fotoğraflarından oluşan birbirinden güzel 45 sticker, K-Pop&Drama Dergisi’nin 9. sayısında seni bekliyor.

Peki kimler var bu stickerlarda:

J-Hope, Jimin, Jin, Jungkook, Rm, Suga, V, BamBam, Youngjae, JB, Mark, Jinyoung, Yugyeom, Hyuna, Somi, Stephany, Kim Junsu, Chungha, Blackpink, Lee Dahee, Park Ki Woong, Im So Jung, Ahn Hyo Seop, Park Min Young, Yeo Jin Goo, Jung Hae In, Kim Hyun Soo, Shin Hye Sun, Kim Jae Wook, Seo Hyun Jin, Cha Eunwoo, Hong Jong Hyun, Jang Ki Young, Ahn Bo Hyun, Byun Yo Han, Bt21, Jaehwan, Sakura, Boa, Hayoon, San, Wendy, Shuhua, Army, Woojin

İşte stickerlar:

K-Pop&Drama Dergi Sayı 9
Sticker – K-Pop&Drama Dergisinin 9. Sayısı

POSTERLER

9. sayıda tam 59 posteri senin için hazırladık.

Peki posterlerde kimler var? Hemen söyleyelim:

Seulgi, Irene, Wendy, Joy, Yeri, Red Velvet, Got7, Jackson, Nct Dream, Sf9, Bvndit, Oh My Girl, Cherry Bullet, Taeyong, Hoshi, Shownu, Yugyeom, Q, Jr, Weki Meki, Iz*One, Chungha, Nuest, Winner, Ateez, Eunseo, Exy, Luda, Seola, Soobin, Yeonjung, Bona, Dawon, Dayoung, Ahin, Hyebin, Jane, Jooe, Nancy, Yeonwoo, Daisy, Nayun, Taeha, Babysoul, Jiae, Jin, Jisoo, Kei, Mijoo, Sujeong, Yein, Bts, J-Hope, Jimin, Jin, Jungkook, Rm, Suga, V, Aoa, Exo, Blackpink, (G)i-dle, Seventeen, Teen Top, Oneus, Clc, Wayv, Nct 127, Stray Kids, Fromis_9, 1The9,

İşte posterler:

K-Pop&Drama Dergisi Sayı 9
Poster – Part1 – K-Pop&Drama Dergisi’nin 9. Sayısı
K-Pop&Drama Dergisi Sayı 9
Poster – Part2 – K-Pop&Drama Dergisi’nin 9. Sayısı
K-Pop&Drama Dergi Sayı 9
Poster – Part3 – K-Pop&Drama Dergisi’nin 9. Sayısı
K-Pop&Drama Dergi Sayı 9
Poster – Part4 – K-Pop&Drama Dergisi’nin 9. Sayısı
K-Pop&Drama Dergi Sayı 9
Poster – Part5 – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 9

 9. SAYININ DERGİ İÇERİĞİNDE NELER VAR? 

K-POP EVRENİNDE NELER OLUYOR?

K-Pop&Drama Dergisi Sayı 9
K-Pop haberleri – K-Pop&Drama Dergisinin 9. Sayısı

Güney Kore’den başlayıp tüm dünyayı kasıp kavurarak ülkemize kadar ulaşan K-Pop dünyasında şu sıralar acaba neler yaşanıyor? Yepyeni K-Dramalar, idollerle ilgili haberler ve müzik piyasasındaki gelişmeler, hepsi burada!


RED VELVET FESTİVALİ

K-Pop&Drama Dergisi Sayı 9
Red Velvet Festivali – K-Pop&Drama Dergisinin 9. Sayısı

“Red Flavor”, Dumb Dumb”, “Russian Roulette”, “Happiness” ve “Bad Boy” gibi şarkılarıyla K-Pop fanlarının kalbinde ayrı bir yere sahip olan Red Velvet, muhteşem bir yaz “Comeback”i ile karşımızda. Kızların “The Reve Festival Day 1” ismini verdikleri yeni mini albümlerinin en sihirli şarkısı ise “Zimzalabim”! Tüm detaylar dergide seni bekliyor.

RED VELVET Grup Tanıtımı – Red Velvet Hakkında Bilinmesi Gerekenler” başlıklı yazımız ilgini çekebilir.


BTS FESTA İNCİLERİ

K-Pop&Drama Dergi Sayı 9
BTS Festa 2019 – K-Pop&Drama Dergisi’nin 9. Sayısı

Bts’in her yıl kuruluş yıldönümlerini A.R.M.Y’lerle birlikte özel bir organizasyonla kutladıklarını biliyorsundur. İşte bu senenin “2019 Bts Festa” isimli etkinliği için grup üyeleri özel kartlar hazırladılar. Bu kartlarda yakışıklılarımızın hayalleri, düşünceleri ve onlarla ilgili sırlar var. Haydi, bu süper açıklamalara bir göz atalım!

BTS Grup Tanıtımı” yazımız ilgini çekebilir.


K-RAPPER’LAR BURAYA!

K-Pop&Drama Dergisi Sayı 9
K-Rapper;’lar – K-Pop&Drama Dergisinin 9. Sayısı

K-Pop tüm dünyayı etkisi altına alan çok geniş bir müzik sektörü. Pek çok grup ve solo artistin yer aldığı bu piyasada idollerin hepsi de yetenek dolu. Vokaller, dansçılar ve tabii ki rapçiler! Senin için en popüler ve en iyi K-Pop rapçilerini seçtik. Peki, senin favorin hangisi?


A’DAN Z’YE İDOLLER

K-Pop&Drama Dergisi Sayı 9
A’dan Z’ye Chungha, Jackson, Felix – K-Pop&Drama Dergisi’nin 9. Sayısı

K-Pop dünyasının en başarılı işlerine imza atan birbirinden özel yetenekleri sen de A’dan Z’ye her yönleriyle tanımaya ne dersin? İşte eski IOI üyesi Chungha, Stray Kids yakışıklısı Felix ve Got7’ın karizması Jackson hakkındaki tüm sırlar!


Ayrıca sonraki sayının kapağında ve içeriğinde kimleri görmek istersin, onu da yazmayı unutma. Hangi poster ve Sticker’ları istediğini de yorumlara yazabilirsin. Bir sonraki sayımızda görüşmek üzere…


Dergi satış fiyatı 16.90 TL


Instagram çekilişleri de tüm hızıyla devam ediyor. Instagram’dan bizi takip etmeyi ihmal etme 😉

Sosyal medya:
Instagram >>>
Facebook >>>

Twitter >>>

Benzer içerikler

4 yorum

  1. Lütfen artık büyük posterlerin arkasına küçük posterler koymayın. İki büyük poster yan yana duruyor arkaları ise küçük poster dolu. Sevdiğim bir kişinin posterini kollanmak için sevdiğim başka bir grubun posterini ikiye bölmek zorunda kalıyorum 🙁

  2. Diğer sayıda ki astro kartlara Kang Danielin kartını koyar mısınız? Onunla aynı günde doğdum da.

  3. Twice üyelerinin, Kang Daniel’in posteri olursa sevinirim. Ayrıca diğer sayıda da “astro kartlar” olcaksa Kang Daniel ve Jungkook’u koyar mısınız?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu