K-Pop Haber

K-Pop&Drama Dergisi’nin 20. Sayısı Çıktı!

Kapağında Suga, Chenle, Rose, Sana ve Cha Eunwoo'nun yer aldığı K-Pop&Drama Dergisi'nin 20. sayısı bayilerde. 75 poster, 45 sticker, 16 Maknae Kartı, 8 Blackpink Motto Kartı, 4 Ayraç, Lisa Maskesi ve 16 sayfalık dopdolu içerikler bu sayıda seni bekliyor. Sakın kaçırma!

Kapağında Bts’ten Suga, Nct Dream’den Chenle, Blackpink’ten Rose, Twice’tan Sana ve Astro’dan Cha Eunwoo’nun yer aldığı K-Pop&Drama Dergisi’nin 20. Sayısı Haziran 2021’de çıktı. Bu sayıyla birlikte verilen 75 poster, 45 sticker, 16 Maknae Kartı, 8 Blackpink Motto Kartı, 4 Ayraç, Lisa Maskesi ve dergi içeriğinden ipuçlarını bu yazıdan öğrenebilirsin. Haydi, hep beraber bakalım 20. sayıda neler varmış?


Dergiyi gazete bayilerinde, Migros, Carrefour, Macro gibi büyük süpermarketlerde, kitapçılarda, D&R’larda bulabilirsin.


20. SAYIDA SENİ BEKLEYEN HEDİYELER

BLACKPINK MOTTO KARTLARI

Bu ayki sayımızda Blackpink üyelerine özel olarak hazırladığımız 8 motto kart bulacaksın. Kartların altında yazan üyelerin güzel sözleri sana ilham verecek!

İşte motto kartlar:

Blackpink Motto kartları – K-Pop & Drama Dergisi Sayı 20

MAKNAE KARTLARI

En sevdiğin K-Pop gruplarının maknae kartları bu sayımızda seni bekliyor. 16 grubun 16 maknae’sine özel olarak hazırladığımız bu kartlar tam senlik!

İşte maknae kartları:

Maknae Kartları – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 20

AYRAÇLAR

20. sayımızda 4 adet ayraç seni bekliyor. Yazın okuduğun kitaplarda kullanacağın bu ayraçları sakın kaçırma!

İşte ayraçlar:

Ayraçlar – K-Pop & Drama Dergisi Sayı 20

STICKER’LAR

K-Pop yıldızlarının en güncel fotoğraflarından oluşan birbirinden güzel 45 sticker, K-Pop&Drama Dergisi’nin 20. sayısında seni bekliyor.

Peki kimler var bu sticker’larda:

 • BTS
 • ITZY
 • iKON
 • BLACKPINK
 • ATEEZ
 • TWICE

Yukarıdaki grupların tüm üyeleri

Ayrıca EXO, Sehun, Lay, Kai, Chanyeol, Bae Suzy, IU, Wonho, Hyuna, Chungha, Wheein

İşte sticker’lar:

Sticker’lar – K-Pop&Drama Dergisi Sayı 20

POSTERLER

Dergimizin 20. sayısında hediyelerin olmazsa olmazı birbirinden güzel 75 poster yer alıyor.

Peki posterlerde kimler var? Hemen sayalım:

 • BTS
 • BLACKPINK
 • ASTRO
 • TWICE
 • NCT DREAM

Yukarıdaki grupların tüm üyelerinin posterleri

AYRICA: SUPER JUNIOR, NU’EST, SEVENTEEN, SHINEE, ONF, PENTAGON, ITZY, STAYC,MAMAMOO, TXT, THE BOYZ, MONSTA X, GOT7, STRAY KIDS, WAYV, ENHYPEN, WENDY, JESSI, EXO, ATEEZ, iKON, KANG DANIEL, KIM SEJEONG

İşte posterler:

Posterler – K-Pop&Drama Dergisi’nin 20. Sayısı
Posterler – K-Pop&Drama Dergisi’nin 20. Sayısı
Posterler – K-Pop&Drama Dergisi’nin 20. Sayısı
Posterler – K-Pop&Drama Dergisi’nin 20. Sayısı
Posterler – K-Pop&Drama Dergisi’nin 20. Sayısı
Posterler – K-Pop&Drama Dergisi’nin 20. Sayısı
Posterler – K-Pop&Drama Dergisi’nin 20. Sayısı
Posterler – K-Pop&Drama Dergisi’nin 20. Sayısı
Posterler – K-Pop&Drama Dergisi 20. Sayısı

 20.SAYI DERGİ İÇERİĞİNDE NELER VAR? 

K-Pop & Drama Dergisi Sayı 20 – Kapak

DOYA DOYA JISOO

Jisoo – K-Pop & Drama Dergisi Sayı 20

Blackpink’in sevimli güzeli Jisoo, en çok merak ettiğin soruları cevaplıyor. Bakalım yıldızımız nelerden bahsetmiş ve Blink’ler için ne tür tavsiyelerde bulunmuş?


 

İLHAM VEREN İDOLLER

İlham veren idoller – K-Pop & Drama Dergisi Sayı 20

K-Pop idollerinin şarkıları, şovları, kıyafetleri ve stilleri tüm dünyanın takibinde! Ama sen asıl attıkları her adım olay olan bu yıldızların söyledikleri güzel sözlere kulak vermelisin. İşte, hayata bakış açını değiştirebilecek, ilham veren öneriler.


JUNGKOOK İÇİN SIRAYA GİRİN

Jungkook – K-Pop & Drama Dergisi Sayı 20

Muhteşem vokalleri ve saymakla bitmeyecek yetenekleriyle öne çıkan Jungkook’la düet yapmak isteyen birçok ünlü sanatçı olduğunu biliyor muydun? Acaba Ariana Grande ve Justin Bieber da bu isimlere dahil mi?


K-FUN

K-Fun – K-Pop & Drama Dergisi Sayı 20

K-POP İDOLLERİNE BİR HALLER OLUYOR! ŞAKALARDAN, KOMİKLİKTEN GEÇİLMİYOR. ACABA BU SÖZLERİ GERÇEKTEN ONLAR MI SÖYLÜYOR?!! 🙂


HEY SEVENTEEN

Seventeen- K-Pop&Drama Dergisi Sayı 20

Seventeen ismine rağmen grup, 17 üyeden oluşmuyor ve doksanların sonlarında zirveye çıkan genç kızların popüler dergisiyle de hiçbir ilgisi yok. 2015’te kurulan efsane K-Pop grubumuz, 13 üyeden oluşan ve durdurulamayan bir tür süper güç desek çok daha doğru olur!


K-POP EVRENİ

Haberler – K-Pop & Drama Dergisi Sayı 20

Güney Kore’den başlayıp tüm dünyayı kasıp kavurarak ülkemize kadar ulaşan K-Pop dünyasında şu sıralar acaba neler yaşanıyor? İdollerle ilgili haberler ve müzik piyasasındaki gelişmeler, hepsi burada!


LISA MASKENİ YARAT

Lisa maskeni yarat

Dünyaca ünlü bir K-Pop idolü olmak acaba nasıl bir his? Sen de kendini tıpkı BLACKPINK güzelleri gibi popüler hissetmek ister misin? O zaman yan sayfada gördüğün sürpriz tam sana göre. Bundan sonraki her sayımızda bir K-Pop idolünün maskesini en arka sayfada bulacaksın. Bu sayımızın konuk ismi ise BLACKPINK’TEN LISA!


Sosyal medyada bizi takip etmeyi ihmal etme 😉

Sosyal medya hesaplarımız:
Instagram >>>
Facebook >>>

Twitter >>>

Benzer içerikler

7 yorum

 1. Lütfen Exo nun özel albümü için de bir dergi yayınlar mısınız? Özel albüm ve 9. yılları albüm alamadık ama lütfen en azından dergimiz olsun •́ ‿ ,•̀

 2. Lütfen sonraki sayıda Blackpink ağırlıklı olsun. Ayrıca Kore Dizileri yani K-drama posterleri , oyuncuları da çokça olsun lütfen. Çoğu kişi sizden bunları beklediğinden satışı da fazlaca olur.

  1. neden bp’e daha fazla yer versinler? onların ne özelliği var diğerleri de idol değil mi? hepsine eşit verilmesi taraftarındayım kimse kralın çocuğu değil sonuçta >3

  2. Katılıyorum. Bir sonra ki dergi de K-drama ağırlıklı ya da sadece K-drama olsun Çok satmaz diye bir endişeniz varsa da az sayıda çıkartın ama lütfen bir kere çıkartmayı deneyin.◉‿◉

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu